„Gyvas miestas“ – Jurgis Didžiulis: „Džiaugiuosi, kad suradau savo vietą kažkur tarp muzikos ir visuomeninių reiškinių, – tai yra dvi mano didžiausios aistros“

 

Jurgis Didžiulis – žmogus, kuris ne tik sunkiai įsivaizduojamas be muzikos, bet ir be šypsenos. Tačiau, be šių dviejų pozityvių palydovų, Jurgis dar įvairių socialinių projektų sumanytojas bei vykdytojas, politikos mokslus ir verslo vadybą krimtęs, o dabar įmonėms paskaitas apie visuomeniškumo galią dėstantis muzikantas. Unikalios Jurgio Didžiulio paskaitos atveria kelius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Apie Lietuvą žemėlapyje ir Lietuvą širdyje, lietuvius Lietuvoje ir užsienyje, patriotiškumą ir bendruomeniškumą kalbėjome „FM99“ studijoje. Kviečiame pasiklausyti įdomaus pokalbio su įdomiu žmogumi.

Jurgis Didžiulis vieši „FM99“ studijoje

„Aš labai džiaugiuosi, kad suradau savo vietą kažkur tarp muzikos ir visuomeninių reiškinių, – tai yra dvi mano didžiausios aistros, visuomeniniai reiškiniai man visą gyvenimą buvo įdomūs. Jeigu mes pradėsim suvokti Lietuvą, kuri yra didesnė už geografines ribas, tai gal mes galėsime būti penkių, šešių ar net aštuonių milijonų Lietuva. Ta vizija labai mane įkvėpė dirbt“.

Komentarai

komentarai(-ų)