„Gyvas miestas“ – koks Alytus iš paukščio skrydžio piloto, fotografo Edvardo Dovydėno akimis ir širdimi

Šioje laidoje „Gyvas miestas“ susitikome su pilotu Edvardu Dovydėnu – žmogumi, kuris neretai pasitinka saulę, žvelgdamas į miestą iš dangaus. O ir palydėti saulę aukštai danguje, oro balione, Edvardui ne naujiena. Apie oro balionus, skrydžius, aukščio baimę, didžiausius įspūdžius, piršlybas, pakilus aukštai virš žemės, kalbėjome radijo eteryje. Kviečiame pasiklausyti!

Pirma pokalbio dalis:

 

Antra pokalbio dalis:

 

Pilotas Edvardas Dovydėnas vieši „FM99“ studijoje

www.oro-balionas.lt informacija: Pavasarį, vasarą bei ankstyvą rudenį skrydžiai oro balionais vykdomi anksti ryte (kylama 1-2 valandos po saulės patekėjimo) ir vakare likus 1-2 valandoms iki saulėlydžio. Žiemą skraidymas oro balionais įmanomas bet kuriuo dienos metu.

Oro balionai gali startuoti iš bet kokios pakankamai didelės ir apsaugotos nuo vėjo aikštelės ar pievos. Kadangi oro balionai gali skristi tik pavėjui, sunku sudaryti tikslų skrydžio maršrutą. Oro balionai paruošiami skrydžiui per 20-30 minučių, o skrydis trunka 1-1,5 valandos. Jie gali skristi tiek vieno metro, tiek ir 1000 metrų ar net didesniame aukštyje. Skrydžiai oro balionais vyksta nebūtinai tik giedram dangui esant – pagrindinė sąlyga silpnas vėjas prie žemės (iki 20 km/h) ir oras be kritulių. Karšto oro balionai skraido ir žiemos metu!

Pasigrožėkite piloto, fotografo Edvardo Dovydėno įamžintomis akimirkomis iš paukščio skrydžio!

Komentarai

komentarai(-ų)