„Gyvas miestas“ – Oganes Arakėlian: „Jei pramogos nesukūrė niekas kitas, aš ją sau bei kitiems sukuriu pats“

Sveiki, bičiuliai!

Šį kartą laidoje „Gyvas miestas“ susitikome su ypatingo vardo, ypatingos pasaulėžiūros ir ypatingo baro „Fenix“ šeimininku Oganes Arakėlian. Keliasdešimt minučių „FM99“ eteryje tiesiog ištirpo, kalbant apie Alytų, tikrą gyvenimą mieste bei gebėjimą iš kasdienos pasisemti pilnas rieškučias nuoširdumo, paprastumo ir, padauginus iš begalybės, padalinti kitiems. Ką reiškia keliauti, matyti tolimus kraštus, gyventi svečiose šalyse, bet nepamiršti savo Alytaus, į jį grįžti ir įgyvendinti svajonę? Kodėl mūsų miestas yra puikiausia vieta gyventi, kurti ir realizuoti save?

Kviečiame pasiklausyti pokalbio, dar kartą patvirtinsiančio, kad miestas visada gyvas, kai jame GYVENA žmonės.

Pirma pokalbio dalis:

 

Oganes Arakėlian vieši „FM99“ studijoje

Antra pokalbio dalis:

Keletas Oganes minčių socialinėje erdvėje apie Alytų: „Vakar privertė mane susimąstyti, o kas jei rojus apie kurį kalba ir į kurį taip trokšta patekti visi dievabaimingi individai ne ten kažkur anapus, o čia ir dabar. Mes jau dabar gyvename rojuje ir jei jis nėra tobulas, tai tik todėl, kad patys jį griauname. Nepasotinamai vaikydamiesi finansinės gerovės ar šlovės, negebėdami susibendrauti su supančia aplinka dažnas mūsų negeba matyti tai ką jau turi ir ką reiktų saugoti bei puoselėti, nelaukiant jokios materialinės grąžos.
Štai miestas į kurį iš sostinės sugrįžau gyventi. Žmonės kalba, kad šiame miestelyje nieko nevyksta. Patikėkite, man čia dienos gerokai per trumpos, nes jei pramogos nesukūrė niekas kitas, aš ją sau bei kitiems sukuriu pats. Ir man tikrai nereikia kito rojaus, nei tas kuriame gyvenu dabar.
P.S. Amen“ 

Komentarai

komentarai(-ų)