„Gyvas miestas“ – Simona ir Romas nukeliavo daugiau kaip 2000 km, kad Dzūkijos nacionaliniam parkui laimėtų 21 000 eurų!

Dzūkijos krašto mylėtojai Simona Vidūnaitė ir Romas Usavičius „Eneloop expedition 2100“ ekspedicijoje pėsčiomis žygiavo per Europą tam, kad Dzūkijos nacionaliniam parkui laimėtų 21000 Eurų. „FM99“ eteryje su žygeiviais kalbėjome apie kelionę, įspūdžius, tikslus, smagiausius išgyvenimus ir viltį laimėti. Kviečiame pasiklausyti pokalbio!

Jie praėjo atranką iš 400 komandų ir buvo atrinkti į žygio trejetuką (lietuviai, lenkai ir danai). Ketvirtadienį 10 val. turėtų būti sustabdytas balsavimas ir, po ilgos kelionės, turėtų pasiekti žinia, kuri komanda laimėjo.  Jeigu pasisektų, laimėtą prizą Parkas panaudotų ornitologinio tako įrengimui prie Nemuno salų Merkinėje ir Ornitologinio centro prie Mergelių Akelių ežerėlių, su ornitologiniu centru susijusioms ekologinio švietimo programoms vaikams ir suaugusiems įgyvendinti.

Linkime didelės sėkmės Simonai ir Romui! Na, o kelionės įspūdžiai, pasakojimai, istorijos… štai čia: https://www.facebook.com/eneloopexpedition.teamyellow/

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)