Į kino ir gerumo šventę „Dainavos“ kino teatre lapkričio 11 dieną kviečia „Lietaus vaikai“!

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

„FM99“ studijoje su Alytaus autizmo asociacijos „Lietaus vaikų“ vadove Klementina Gruzdiene kalbėjome apie džiugias naujienas! Nuo lapkričio 11 d. į Dainavos kino teatrą atkeliauja lietuviškai dubliuota nuostabi istorija visai šeimai – dokumentinis filmas “Kaip „Titanikas“ mane išgelbėjo“. Na, o pirmasis seansas, su šaunia kino bei gerumo švente – su gera nuotaika, aukcionu, kava… Pasiklausykite!

Klementina Gruzdienė ir Eglė Malinauskienė

Tai dokumentinis filmas, įkvėptas tikros istorijos apie islandą berniuką Brynjar Karl, kurio aistra istoriniam laivui „Titanikas“ tapo jo raktu į sėkmę gyvenime. Autizmo spektro sutrikimą turintis Brynjar per mažiau nei metus iš dovanotų LEGO kaladėlių sukonstravo 6,33 metrų ilgio „Titaniko“ repliką, ir ši istorija apskriejo visą pasaulį.

Brynjar, dabar jau studentas, tapo žinomu autizmo žinios skleidėju, kuris įkvepia vaikus ir siekia, kad mokyklose atsirastų vietos visų vaikų skirtingumui. Nes kiekvienas vaikas, autistiškas ar ne, turi savo unikalų „X faktorių“.

Šis pozityvus, paprastai apie autizmo iššūkius pasakojantis filmas puikiai tinka:

🚢Moksleiviui, kurio klasėje mokosi autistiškas vaikas, bei mokytojui;

🚢Autistiško vaiko šeimos nariams (nuo brolių iki senelių);

🚢Pačiam autistiškam vaikui ar suaugusiajam, kuriam svarbu suprasti savo diagnozę iš teigiamos pusės.

🚢Visiems LEGO gerbėjams.

Mes tikimės, kad visuomenė geriau supras autistiškų žmonių patirtis bei bus atviresnė įtraukties projektams švietimo sistemoje.

Kompanija LEGO finansavo šio filmo įgarsinimą lietuvių kalba, kad filmas būtų patogus žiūrėti ir jaunesnio amžiaus žiūrovams bei žmonėms, turintiems skaitymo iššūkių.

Kviečiame Jus nepraleisti progos pamatyti šį filmą. Išankstinė filmo premjera Alytuje – 2021.11.11, 18 val.

Dar viena gera žinia – Alytaus miesto savivaldybė DOVANOJA premjerą gyventojams! Kviečiame rezervuoti vietas ar pasiimti „nulinius“ bilietus. Įėjimas kaip įprastai – tik su GP.

Premjera – tai šventė, o pakilią nuotaiką pagelbės kurti vedėjas Tomas Tracevskis, kuris dovanoja asmeninę iniciatyvą, laiką, patirtį, energiją – praves renginį neatlygintinai! (Pokalbis su vedėju – laidos įraše).

Nors renginys ir nemokamas, bet piniginė gali praversti. Kaip pasakojo Klementina Gruzdienė:Kol laukėme šio filmo, susiradome daug draugų, kurie paaukojo įspūdingus prizus, trofėjus mūsų paramos aukcionui. O parama tikrai pravers, nes turim svajonių didelių kaip Titanikas!“ Be šių džiugių akimirkų, laukia ir puiki Herojų kava!

Tad „Dainavos“ kino teatre susitikime lapkričio 11 dieną 18 valandą!

Komentarai

komentarai(-ų)