Į Lietuvą atvykstantys „BRAINSTORM“ pristato naują vaizdo klipą

Spalio 20 dieną įvyksiančio „BrainStorm“ koncerto Vilniuje proga , grupė dalinasi nauju vaizdo klipu dainai „Closer to You“. Ne vieną grupės vaizdo klipą režisavęs grupės būgnininkas Kasparas Roga prisidėjo ir prie šiandien pristatomo spalvingo ir nuotaikingo vaizdo klipo kūrimo, o grupės gitaristas Janis Jubaltas atliko vieną iš vaidmenų.Šią bei kitas naujojo albumo „About the Boy Who Plays the Tin Drum“ dainas, taip pat hitais tapusius savo kūrinius grupė atliks jau kitą savaitę įvyksiančiame koncerte Vilniuje. Šis koncertas bus ypatingas tuo, kad būtent spalio 20 dieną naujausias „BrainStorm“ darbas anglų kalba bus pradėtas platinti fiziniu pavidalu, o pirmieji naujuosius albumus įsigyti galės grupės gerbėjai Lietuvoje.

kadrai iš „Closer To You“ vaizdo klipo

„BrainStorm“ – „Closer to You“: https://youtu.be/W3751YXaTao

kadrai iš „Closer To You“ vaizdo klipo

Į koncertą Vilniuje grupė atvyksta su dar gyvais įspūdžiais iš vasarą vykusio koncertų turo Latvijoje. Gimtojoje šalyje muzikantai surengė penkis, įspūdingos scenografijos ir sudėtingo techninio lygio koncertus, kuriuose apsilankė per 120 tūkst. žmonių.

kadrai iš „Closer To You“ vaizdo klipo

Po pustrečių metų pertraukos į Vilnių soliniam koncertui grįžtantys „BrainStorm“ nariai gerbėjus Lietuvoje kviečia susitikti spalio 20 dieną, koncertų salėje „Compensa“. Anton Corbijn nuotrauka.

Komentarai

komentarai(-ų)