„Il Senso“ pristato pirmąjį savo muzikinį klipą „Žodžių negana“.

Didžiojoje operos scenoje ir muzikiniuose televizijos projektuose išgarsėję sopranai alytiškė Indrė Anankaitė ir Ieva Barbora Juozapaitytė bei tenorai Laimonas Bendaravičius ir Kasparas Damulis debiutuoja su populiariosios muzikos kompozitoriaus Stanislovo Stavickio Stano parašyta daina.

„Il Senso“ FM99 studijoje

Auksinio rudens nušviestos Parnidžio kopos, jūros ir marių ošimas, vėjo žarstomas smėlis ir pilnatvės jausmas, kai šalia tavęs – artimas žmogus. Tokia yra naujoji operos talentų ketveriukės „Il Senso“ scena ir jausena, kuria jie pirmą kartą prisistato Lietuvos publikai.

Šį gražų, saulėtą rudenį talentingi atlikėjai viešėjo ir Alytuje, radijo stotyje „FM99“, tad džiaugiamės galėdami pakviesti pasiklausyti nuotaikingo, skambaus ir muzikalaus pokalbio! Juk kaip sakė Ieva Barbora Juozapaitytė, „Muzika yra universali kalba, kurią supranta visas pasaulis“.

FM99 ir „Il Senso“ pokalbio I dalis

„Il Senso“ itališkai reiškia ne tik jausmą, bet ir prasmę, kryptį ar net humorą, todėl toks daugialypis pavadinimas geriausiai atspindi mūsų grupės muziką ir idėją. Daug metų esame scenos partneriai ir draugai, daug koncertavome kaip solistai, tačiau šiemet pavasarį staiga pasikeitęs pasaulis mus paskatino sujungti savo balsus ir savo patirtį. Norime eiti pirmyn, nesustoti, tikėti ir puoselėti bei skleisti muzikos grožį visiems“, – sako viena iš grupės „Il Senso“ narių I. Anankaitė.

FM99 ir „Il Senso“ pokalbio II dalis

Dainą “Žodžių negana” operos solistai kūrė bendradarbiaudami su Lietuvoje puikiai pažįstamu populiariosios muzikos kompozitoriumi ir prodiuseriu Stano. Tai – meilės baladė, kuriai atsiskleisti reikia didžiulės erdvės. Todėl vienbalsiai sutarėme, kad geriausia klipo filmavimo scena yra Parnidžio kopos Nidoje. Tai ypatinga vieta, kuri net be žodžių įprasmina mūsų dainos idėją. Kai nori apkabinti mylimą žmogų, tačiau negali, kai nori pasakyti žodžiais, bet nepavyksta, tuomet belieka kalbėtis akimis ir širdimi. Tikimės, kad ši daina palies ir Jūsų širdis, kalba viena iš grupės „Il Senso“ sopranas I. Anankaitė.

Grupė šiuo metu baigia dėlioti savo muzikinę programą, kurią planuoja pristatyti artimiausiu metu.

Ieva Barbora Juozapaitytė ir Laimonas Bendaravičius
Indrė Anankaitė ir
Kasparas Damulis

Komentarai

komentarai(-ų)