Interpeliacija – Alytaus m. savivaldybės administracija liko be vadovų

Šiandien vykusiame neeiliniame Alytaus miesto tarybos posėdyje, kuris šauktas dėl interpeliacijos Rolandui Juoniui ir Neringai Rinkevičiūtei, atleisti adu administracijos vadovai. Už Rolando Juonio atleidimą dėl nepasitikėjimo balsavo 22 tarybos nariai, 3 buvo prieš ir 1 susilaikė. Neringos Rinkevičiūtės atleidimui pritarė 20, 6 tarybos nariai balsavo prieš.

Laikinai eiti administracijos dorektoriaus pareigas paskirtas socialdemokratas Giedrius Šimas, teisės skyriaus vedėjos pavaduotojas.

Giedrius Šimas. AMSA nuotr.

Tam, kad Giedrius Šimas būtų paskirtas buvo pritarta tik iš antro karto, nes per pirmąjį balsavimą pakankamai balsų merui surinkti nepavyko. Tarybos nariai, rengę interpeliaciją, reikalavo ieškoti sutarimo ir kito kandidato, tačiau meras pareiškė, kad jei reiks, tai taryba balsuos iki vakaro, kol bus paskirtas vienintelis siūlytas.

Iki vakaro sėdėti neprireikė, po pertraukos du tarybos nariai nuomonę pakeitė ir laikinasis direktorius buvo paskirtas.

Daugiau apie atleidimo priežastis skaitykite ankstesniuose straipsniuose:

Ar atsistatydinantys administracijos vadovai nėra mero Nerijaus Cesiulio bandymas išvengti viešų atsakymų apie jo indėlį į neaiškų pirkimą?

Projektas ekspertuotas tiek 2015, tiek ir 2020 metais, o ligoninė padarė viską, ką turėjo padaryti, teigia ligoninės direktorius.

Nekaip pakvipę Alytaus miesto savivaldybės pirkimai – reiškiamas nepasitikėjimas direktoriumi ir pavaduotoja

Komentarai

komentarai(-ų)