Iš Airijos grįžęs ir neblaivus už vairo sėdęs alytiškis pareigūnams siūlė 2000 litų kyšį

KyšisLapkričio 29-oji buvo gausi įvykiais, apie 12.30 val. Alytuje, Jotvingių g., ties turgaviete, 30-metis vyriškis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai jog vairavo automobilį neblaivus, Alytaus Kelių policijos skyriaus pareigūnams siūlė 2 000 litų kyšį. Pareigūnai jam nustatė vidutinį girtumo laipsnį. Vyriškis uždarytas į areštinę. Alytaus policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti pareigūnus. Plačiau apie įvykį Vilijos Kvedaraitės reportaže:

Lapkričio 29 d. 22.30 val. Prienų r., Vėžionių k., name, rastas 52 m. moters kūnas su muštine žaizda galvoje.  Įtariamasis 55-erių moters sutuoktinis buvo uždarytas į areštinę. Atlikus lavono tyrimą, nustatyta, kad mirtis ne smurtinė. Pirminė išvada – moteriai sustojo širdis. Po apklausos nužudymu įtariamas vyriškis paleistas į namus.

Tą patį, lapkričio 29-osios, vakarą, Lazdijų rajone, Veisiejuose, Santarvės g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilyje „Škoda Octavia“, Alytaus policijos mobiliojo būrio patruliai sulaikė neuniformuotą ne tarnybos metu 26-erių metų Kauno teritorinės muitinės Kybartų kelio posto inspektorių, pas kurį rasta ir paimta metalinė dėžutė, kurioje buvo, kaip įtariama narkotinės medžiagos. Muitininkas apklaustas. Pareigūnams jis sakė, kad narkotines medžiagas vartojo pats, neturėjo tikslo jų realizuoti. Jam gresia atsakomybė už administracinės teisės pažeidimą.

DSC01885Paskutiniąją lapkričio naktį, apie 3.33 val., kelyje Kaunas – Prienai – Alytus, 28-ame kilometre, 45-erių metų moteris, vairuodama automobilį „Toyota Avensis“, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į pakelės medį. Eismo įvykio metu nukentėjo 47-erių ir 56-erių metų automobilio keleivės, kurios dėl sužalojimų nuvežtos į Kauno klinikas.

Komentarai

komentarai(-ų)