„Išmani Lietuva“ pagal Darių Versecką

Spalio 27-28 dienomis parodų ir kongresų rūmuose „Litexpo“ vyks projekto „IŠMANI LIETUVA 2017“ renginiai. Apie tai Liudo Ramanausko pokalbis su „Verslo žinių“ technologijų redaktoriumi Dariumi Versecku, kuris  surado kelias dešimtis įdomių istorijų ir asmenybių, kurias verta išgirsti, iš jų pasisemti įkvėpimo bei entuziazmo. Kviečiame paklausyti.

 

Darius Verseckas

Paroda „Išmani Lietuva“ yra viena iš projekto „IŠMANI LIETUVA‘2017“, kurį inicijuoja „Verslo žinios“, dalių. Projekto tikslas – surasti ir įvertinti Lietuvos ŽMONES, kurie bendradarbiauja, kuria progresyvius pokyčius ir šalina modernėjimo kliūtis. Kartu paviešinti Lietuvos pažangą įvairiose srityse, papasakoti apie Lietuvą, kaip modernią, pažangią ir išmanią valstybę, bei sutelkti visus dar didesnei pažangos dinamikai. Daugiau apie projektą „IŠMANI LIETUVA’2017“ http://konferencijos.vz.lt/ismani-lietuva

 

Parodos „Išmani Lietuva“ formatas – interaktyvus renginys, apjungiantis verslą–turinį-pramogas. Parodos lankytojai bus kviečiami gyvai išbandyti išmanius produktus ir paslaugas, patirti, atrasti bei įsigyti.

 

„Išmani Lietuva“ tikslas – surasti ir įvertinti iki šiol vykusius Lietuvos visuomenėje šiuolaikiškus pokyčius, paskatinti ir paspartinti juos. Kartu paviešinti Lietuvos pažangą įvairiose srityse ir tai pažangai suteikti papildomos dinamikos.

Komentarai

komentarai(-ų)