Išrinkta nauja Alytaus kultūros ir meno taryba

Šį trečiadienį įvyko Alytaus kultūros ir meno srities atstovų visuotinis susirinkimas. Tokia konferencija turėjo vykti dar metų pradžioje, tačiau savivaldybei nusprendus pakeisti tarybos nuostatus tai užtruko iki dabar ir tik lapkričio pradžioje patvirtinus nuostatus Alytaus m. taryboje buvo leista šaukti visuotinį šios srities žmonių susirinkimą bei rinkti naują Alytaus Kultūros ir meno tarybą (AKMT).

Pirmą kartą istorijoje konferecija ir AKMT rinkimai – nuotoliniu būdu

Nuotolinėje konferencijoje iki šiol dirbusios Kultūros ir meno tarybos pirmininkas Vilmantas Dunderis pateikė ataskaitą, pristatė darbus, tarp kurių bene svarbiausias – laimėtas projektas „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“.

Kultursos_taryba

Kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė pristatė naujus Alytaus miesto kultūros ir meno tarybos nuostatus, kuriuos čia pat atsirado iniciatyvos keisti.

Teatro direktorės norą išsakyti nuomonę ir diskutuoti apie būsimą Alytaus – kultūros sostinės projektą nunešė naujos tarybos rinkimai.

Atsnaujino Kultūros ir meno taryba

Pirmą kartą istorijoje rinkimai vyko nuotoliniu būdu, kaip ir metinė kultūros darbuotojų konferencija. Išrinktoje naujoje AKMT du tarybos nariai dirbę ankstesnėje taryboje ir šeši nauji nariai. Į tarybą pasiūlyta 17 kandidatų, iš jų išrinkti aštuoni – Vida Grišmanauskienė, Klementina Gruzdienė, Ingrida Kriščiūnienė, Inesa Pilvelytė, Indrė Mikelionytė – Pranculevičienė, Liudas Ramanauskas, Vidas Simanauskas ir Arūnas Vaitkus. Dar vieną narį deleguos Alytaus miesto savivaldybės taryba.

AKMT dar turi patvirtinti Alytaus miesto taryba, tai greičiausiai įvyks gruodžio mėnesį.

Komentarai

komentarai(-ų)