Išrinkti „FM99 Kalėdinių eglučių parko“ nugalėtojai!

Alytaus miesto centre šventinę nuotaiką kūrė ir „FM99“ kalėdinių eglučių parkas, kuriame net 23 organizacijų ir gyventojų savomis rankomis sukurtos eglutės. Visą mėnesį galėjome džiaugtis Jūsų kalėdinėmis puošmenomis, kurios šiais metais buvo statomos labai aktyviai.

Taip pat visą mėnesį vyko balsavimas, kurio metu buvo renkamos pačios originaliausios ir gražiausios eglutės. Vieną išrinko „FM99“sudaryta komisija, o kitą išrinko gyventojai balsuodami SMS žinutėmis ir internetinėje apklausoje.

Alytaus šunų mylėtojų klubas Canis

Taigi skelbiame, kad komisija išrinko, jog originaliausia eglutė yra Alytaus dailiųjų amatų mokyklos! O suskaičiavus SMS ir Jūsų balsus, nugalėtoju tapo Alytaus šunų mylėtojų klubas „Canis“! Sveikiname nugalėtojus, kuriuos apdovanojame prizais. Nugalėtojus apdovanosime sausio 11 dieną, Alytaus miesto apdovanojimų metu. Su jais susisieksime asmeniškai.

Alytaus dailiųjų amatų mokykla

Ačiū dalyvavusiems! Savo eglutes jau galite pasiimti iš miesto teatro prieigų.  Akciją organizavo radijo stotis „FM99“ kartu su akcijos partneriais „LITGRID“ ir „LitPol Link“.

Miško Motė nuotrauka

 

Komentarai

komentarai(-ų)