Išrinktos gražiausios „FM99 kalėdinių eglučių parko“ puošmenos!

Radijo stoties „FM99“ iniciatyva jau 4 metus Alytaus Rotušės aikštę papuošė „Kalėdinių eglučių parkas“. Visą šventinį laikotarpį Alytaus miesto centrą puošė alytiškių sukurtos kalėdinės eglutės, kurių šiais metais buvo sukurta net 28. Taip pat buvo galima išrinkti pačią gražiausią kalėdinę puošmeną.

„FM99 kalėdinių eglučių parkas 2018“

Akciją organizavo radijo stotis „FM99“ ir akcijos partneris „LITGRID“, tad organizatoriai džiaugiasi jūsų sukurtais eglučių papuošimais ir šventiniais žiburiais, kurie skleidė kalėdinę dvasią visiems alytiškiams ir miesto svečiams. Ačiū, kad nesate abejingi ir prisidėjote prie miesto puošimo.

O gražiausios, originaliausios eglutės neliks be dovanų! Apdovanojame dvi eglutes – vieną žaliaskarę išrinko gyventojai, balsuodami „FM99“ internetinėje svetainėje www.fm99.lt, o kitą –  akcijos organizatorių sudaryta komisija.

Daugiausiai  – 1560  balsų  „FM99“ svetainėje surinko salono „Baltoji rožė“ eglutė, o komisija išrinko Dzūkijos senovinės technikos klubo puošmeną.

Daugiausiai – 1560 balsų „FM99“ svetainėje surinko salono „Baltoji rožė“ eglutė.

Gražiausių kalėdinių puošmenų autorius apdovanojome atsisveikinimo su eglute šventėje Alytuje. O dabar kviečiame visų eglučių kūrėjus pasiimti savo eglutes iš Rotušės aikštės. Gražiausios metų šventės baigėsi, tad tikimės jūsų kūrybiškumo ir kitą žiemą.

Komisija gražiausia išrinko Dzūkijos senovinės technikos klubo eglutę.

Balsuokite už gražiausią „FM99 kalėdinių eglučių parko“ puošmeną:

Peržiūrėti rezultatus

Dėkojame kepyklėlei „Šimtalapė“ ir Pocelonių oreivių klubui, kad prisidėjo prie prizinio fondo.

Komentarai

komentarai(-ų)