Išskirtinis grupės „Blue“ interviu radijo stočiai „FM99“: „Visada siekite savo svajonės, gyvenkite ja ir stenkitės paversti realybe“ (Simon Webbe)

Sveiki, bičiuliai!

Pamenate, prieš keliolika metų buvo laikas, kai ypač populiarios buvo vaikinų grupės? Dauguma jų išsiskirstė, išsibarstė ir dabar sunkiai beprisimintume kiek ir kokių jų buvo. Bet yra ir tokių, kurios ir dabar surenka daugiatūkstantines minias arenose, stadionuose, toliau kuria ir neleidžia sau užmigti ant laurų.

Mano manymu, viena tokių grupių – „Blue“. Pasauliui prisistatę 2000 metais, išleidę tris puikiai įvertintus albumus „All Rise“ (2001), „One Love“ (2002) ir „Guilty“ (2003), kurie pasiekė Nr.1 pozicijas Jungtinėje Karalystėje, gerbėjams dovanoję šešiolika singlų ir muzikavę kartu su  Stevie Wonder, Elton John bei Lil’ Kim, „Blue 2004-aisiais pranešė apie muzikinę grupės pertrauką. Išleidę albumą „Best of Blue“, vaikinai išsiskirstė, norėdami išmėginti save, solinėse ir kitose veiklose. Iki jų sugrįžimo atgal į „Blue“, gyvenimas kilo ir leidosi kaip amerikietiški kalneliai – nuo pripažinimo iki kiekvieno iš jų bankroto. Ir vis gi, kaip sako patys vaikinai: „Nieko nekeistume, esame laimingi dėl visko, kas yra dabar ir kas buvo, nes tai – mūsų kelias, kurį pasirinkome prieš daug metų ir kuriuo nuoširdžiai didžiuojamės. Patyrėme, ką reiškia šlovės viršūnė ir ką reiškia kristi žemyn. Ir vis tiek matome ryškią šviesą tunelio gale, o tai yra nuostabu!“.

Nors kiekvienas atskirai save realizuoja skirtingose srityse, Lee, Duncan, Antony ir Simon, nuolat sugrįžta į „Blue“ ir mėgaujasi kiekvienu koncertu. „Šešiolika metų kartu – tai lyg santuoka!“ – juokauja dainininkai. – „Kad ir kur mes beeitume, kad ir ką bedarytume, mes visada sugrįšim į grupę, nes „Blue“ yra tai, kas mus sukūrė“.

Ir štai pirmą kartą jie koncertavo Lietuvoje. Neslėpsiu, džiaugiuosi, kad pavyko su vaikinais pasikalbėti, juolab, kad tai buvo išskirtinis interviu, tik radijo stoties „FM99“ klausytojams! Tad šiek tiek drebančiomis rankomis atvėrusi duris, buvau pakviesta prisėsti greta vakarieniaujančių Lee Ryan, Duncan James, Simon Webbe bei Antony Costa ir prasidėjo pokalbis.

Kviečiu pasiklausyti!

 

 

Šilčiausi linkėjimai,

Eglė 🙂

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)