Alytuje viešintys japonai savo šaliai pristatys lietuvišką produkciją

Alytuje viešintys japonai savo šaliai pristatys lietuvišką produkciją

Šiandien Alytuje lankosi delegacija iš Japonijos ir juos lydinti Lietuvos ambasadoriaus Japonijoje Egidijaus Meilūno sutuoktinė Galina Meilūnienė. Svečiai susitiko su miesto vadovais, aplankė Kęstučio Ptakausko japonišką Ryto rasos sodą. Kaip sakė delegacijos vadovas Lietuvos ir Japonijos pramonės ir prekybos rūmų pirmininkas ir Lietuvos ir Japonijos mainų centro pirmininkas Kenjiro Tamaki, kelionės tikslas – pristatyti Japonijai lietuvišką produkciją, japonai nori paremti lietuviškos produkcijos pristatymą savo šalyje. Drauge į mūsų šalį atvyko ir dvi žurnalistės, knygas apie įvairių tautų gyvenimo būdą rašanti Asami Kuchio, bei žurnalistė ir stilistė Makiko Iwasaki.

Anot Kenjiro Tamaki, japonai turi labai daug bendro su Lietuva ir mėgsta Alytuje gaminamus gėrimus – plačiau klausykite interviu su K.Tamaki, A.Kuchio ir M.Iwasaki.

Atvykusios žurnalistės renka medžiagą knygai – turistiniam gidui apie Lietuvą, kuri bus išleista japonų kalba. Tai itin svarbu šioje šalyje ne tik dėl to, kad ne visi skaito angliškai, bet ir parodo pagarbą pačiai šaliai.

Japonai savo saliai pristatys lietuviska produkcijaFM99 (1)

Japonai Alytuje (2)

Komentarai

komentarai(-ų)