Juk šventi, tai švęsk Alytaus miesto gimtadienį su „FM99“!

Radijo stotis „FM99“ švenčia Alytaus miesto gimtadienį kartu su savo klausytojais. O gimtadienį reikia švęsti garsiai, įdomiai bei linksmai! Todėl „FM99“ visiems dovanoja gerą nuotaiką, staigmenas ir, žinoma, dovanas. Gimtadienį švenčiantiems kartu su miestu įteiksime gyvas gėlių kompozicijas.

Gera nuotaika tik su FM99!

Taip pat sveikinsime ir kūdikius, kurie gimė kartu su Alytumi. Turėsite galimybę perduoti linkėjimus Alytui. O kaip atrodo darbas radijo eteryje bus galima išvysti iš arti! Jau penktadienį Rotušės aikštėje įsikurs „FM99“ vasaros studija. Yra gerų žinių ir tiems, kurie negalės dalyvauti miesto šventėje – Alytaus miesto gimtadienio vakariniai koncertai bus transliuojami radijo stoties „FM99“ eteryje per „FM99“ programėlę bei internetu.

Radijo stotis „FM99“ ir salonas „Baltoji rožė“ dovanoja Jums 5 žydinčias kompozicijas

Gimtadienį švenčiančių kartu su Baltosios rožės miestu laukia dovanos. Radijo stotis „FM99“ ir salonas „Baltoji rožė dovanoja Jums 5 žydinčias kompozicijas. Birželio 15 dieną nuo 8 val. ryto ateik į „FM99“studiją, pasakyk eteryje išgirtą slaptažodį, įrodyk mums, kad gimei kartu su Alytaus miestu ir pasiimk savo dovaną.

Visus kūdikius, kurie gimė kartu su Alytumi pasveikinsime ir įteiksime dovanėlių

Birželio 15 dieną Alytaus miesto gimtadienis! Tikimės, kad šią dieną pasaulį išvys ir naujų miesto gyventojų. Visus kūdikius, kurie gimė kartu su Alytumi pasveikinsime ir įteiksime dovanėlių.

O penktadienį ir šeštadienį Alytaus miesto erdvėse galėsite išvysti „FM99“ gyvą ženklą, kuris kalbins, kvies nusifotografuoti perduoti linkėjimus Alytui  bei dalins dovanas!

Radijo stoties „FM99“ gyvas ženklas keliaus po Alytaus miesto centrą, dovanos gerą nuotaiką, o miestelėnai galės perduoti gražiausius linkėjimus savo miestui! Pažymėk draugą! #lnkejimaiaytui (FM99 nuotr.)

FM99″ mobiliąją programėlę turi – dovanų gauni! Gaudyk „FM99“ gyvą ženklą Alytaus gimtadienio šventėje, parodyk, kad turi  „FM99“ programėlę ir pasiimk savo dovaną!  Parsisiųsk „FM99“ programėlę iš Google Play arba App Store parduotuvių. Dovanų maiše Jūsų laukia puodeliai, Alytaus miesto atributika, firminiai „FM99“ marškinėliai bei skraidančios lėkštės. Taip  pat galėsite laimėti ir nemokamą plaukimą VIVI WAKE vandenlenčių parke.

Vasariški pokalbiai bei radijo bangomis skleisime šventės emocijas bei šurmulį

Taip pat miesto dienų metu Rotušė aikštėje įsikurs ir „FM99“ vasaros studija. Čia vyks vasariški pokalbiai bei radijo bangomis skleisime šventės emocijas bei šurmulį.

O tie, kurie negalės dalyvauti miesto šventėje, galės išgirsti šventinę programą per „FM99“!  Alytaus miesto gimtadienis bus transliuojamas radijo stoties „FM99“ bangomis bei internetu – klausykite vakarinių penktadienio ir šeštadienio koncertų. Jau 25 metus visai Pietų Lietuvai iš Alytaus 99.0 MHz dažniu, iš Druskininkų 97.2 MHz dažniu, o visam pasauliui – internetu!

Birželio 15 dieną prasideda Alytaus miesto gimtadienis!

Alytiškius su gimtadieniu sveikina tiesioginės transliacijo

s draugas LITGRID.

Klausykite internetu:
MP3 190 kbps http://82.135.234.195:8000/fm99.mp3

AAC HE 64 kbps http://82.135.234.195:8000/fm99_64.aac 

Taip pat „FM99″ klausyk jau ir savo telefone! Parsisiųsk „FM99“ programėlę iš Google Play arba App Store parduotuvių.

 

 

 

 

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)