Jurgis Krasnickas patvirtintas Alytaus savivaldybės administracijos direktoriumi. „Alytaus piliečių“ frakcijos seniūno V.Jastremsko komentaras: Nemanau, kad tai ir šį kartą buvo teisingiausias mero Nerijaus Cesiulio sprendimas

Šiandien Alytaus miesto tarybos posėdyje meras Nerijus Cesiulis pateikė dabartinio tarybos nario ir buvusio Alytaus m. mero Jurgio Krasnicko kandidatūrą į administracijos direktorius ir taryba po slapto balsavimo 22 balsais iš 24 dalyvavusių tarybos narių, jį patvirtino.

Jurgio Krasnicko teisę eiti pareigas dar turi patvirtinti STT pažyma, kuri jau užsakyta ir kurios laukiama kitą savaitę. Tik gavus patvirtinimą iš STT gali būti skiriamas direktorius.

Manau, kad esu geras žmogus, jeigu  būsiu išrinktas ir paskirtas, pažadu būti geru direktoriumi

„Pamirškime visas nuoskaudas ir pradėkime dirbti vardan to, ką nuolat žadame, vardan miesto ir jo žmonių”, – kalbėjo be penkių minučių administracijo direktorius.

Jurgis Krasnickas

Nori pasidalinti patirtimi


Jurgis Krasnickas prisistatydamas sakė: „Noriu savo gyvenimiška profesine ir politine patirtimi, pirma – sustiprinti  mero komandą, antra- užtikrinti skaidrų ir efektingą miesto ūkio valdymą, trečia- stabilumą ir ramybę savivaldybės administracijos darbe, ketvirta – pagarbą ir įsiklausymą į kiekvieną iš jūsų, sėdinčių šioje salėje, nes būtent jums alytiškiai atlikėjo savo problemas ir miesto valdymą. Puikiai suprantu, kokiu nelengvu laiku šiandien gyvename ir koks nelengvas darbas tokiu laiku bus paskirtam administracijos direktoriui, tačiau iššūkių ir atsakomybės niekada nebijojau, nei dirbdamas miesto meru, nei Alytaus apskrities ligoninės direktoriumi, nei apskrities gydytoju. Sakoma, kad geras žmogus, tai ne profesija, bet geras direktorius – siekiamybė.“

Paskelbus balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad 22 tarybos nariai balsavo už J.Krasnicko kandidatūrą, 2 prieš. “Alytaus piliečių” frakcijos atstovai Vytautas Jastremskas ir Vilija Ramanauskienė buvo vieninteliai nepalaikę J.Krasnicko kandidatūros. FM99 kalbina Vytautą Jastremską.

“Mūsų tokia pozicija buvo dėl kelių priežasčių. Nors aš ir uždaviau ponui Krasnickui klausimą dėl Litesko reikalų, tai yra jo pasisakymų ankstesnių, kad reikėtų sudaryti taikos sutartį, kad reikėtų sumokėti kažkiek milijonų, ponas Jurgis atsakėm kad šiui metu jo nuomonė yra kitokia, tačiau aš visgi laikausi atsargios pozicijos, ne tiek daug laiko praėjo nuo tų jo pasisakymų,” – FM99 sakė “Alytaus piliečių” frakcijos seniūnas V.Jastremskas.

Kitas dalykas, užkliuvęs V.Jastremskui, kad Nerijus Cesiulis minėjo turįs labai daug kandidatūrų užimti šias pareigas, bene penkis rimtus kandidatus ir du nerimtus, tačiau buvo pateikta vienintelė kandidatūra frakcijų atstovų pasitarimo metu, dvi dienos iki tarybos posėdžio ir tai po tarybos narių reikalavimo.

„Tiesioginis valdymas nebūtų blogiausias variantas Alytui šiuo metu“

Paklaustas, ką apie moralines vertybes Alytaus miesto taryboje sako toks beveik vieningas balsavimas, prisimenant Alytų lydėjusį  politinį šleifą po Jurgio Krasnicko meravimo, V.Jastremskas sakė, kad galbūt daugelį tarybos narių gasdino gresiantis tiesioginis valdymas. Tiesioginis Vyriausybės valdymas galėtų būti įvedamas ilgiau nei du mėnesius nepaskiriant nuolatinio savivaldybės administracijos vadovo.

“Mano asmenine nuomone, tai, ko gero, nebūtų pats blogiausias variantas šiuo metu Alytui, žiūrint į darbą taryboje, žiūrint į tai, kaip dirba meras, kadangi matome, kad pasitikėjimo kreditą meras išnaudojo pilnai ir dabar dirba giliai į minusą. Matant ir kai kuriuos sprendimus, kuriais merui buvo pasakyta, kad jis dirba netinkamai” – po tarybos posėdžio kalbėjo Vytautas Jastremskas. 

“Nemanau, kad tai buvo teisingiausias ir šį kartą mero Nerijaus Cesiulio sprendimas ir pasirinkimas,” – sakė “Alytaus piliečių” frakcijos seniūnas.

Jurgis Krasnickas, norėdamas tapti administracijos vadovu, turi atsisakyti tarybos nario mandato, jo vietą taryboje užims ilgametis ankstesnių tarybų narys socialdemokratas Henrikas Šivokas.

Tai pat skaitykite: Meras liks be komandos? Interpeliacija vicemerei J.Šukevičienei ir siūlymas naikinti mero patarėjų etatus. FM99 pokalbis su Č.Daugėla

Komentarai

komentarai(-ų)