Jus kviečia konferencija „Žmogaus vidinės galios ir pagalbos sau bei kitiems metodai“

„Savo erdvėlaivyje, kurio pavadinimas Žemė, mes nebūsime laimingi tol, kol nesuprasime, kad visi esame susiję“ (Buckminster Fuller). Vis daugiau žmonių dėl įvairių aplinkybių negali užtikrinti sau ir savo šeimoms normalių gyvenimo sąlygų. Visuomenėje vykstančios permainos, mus lydintis stresas, įtampa ypatingai pažeidžia silpnas, įvairių materialinių bei psichologinių problemų turinčias šeimas. Dėl laikinų sunkumų patiriantys psichologinę įtampą, suaugusieji šeimos nariai pradeda piktnaudžiauti alkoholiu, neskiria vaikams pakankamai dėmesio, pašlyja tarpasmeniniai santykiai, sutrinka šeimos funkcijos, pakinta vaiką supantys ir tiesiogiai jo elgseną įtakojantys įvairūs socialiniai veiksniai, vaikai patiria nuolatinį stresą. Šeima – mažiausia visuomenės ląstelė, todėl kai „serga“ ji, negaluoja visa tauta.

Dalyba didžiausia daugyba, šeimos pagalbos gali gauti dienos centruose, socialines, švietimo ar psichologines paslaugas teikiančiose įstaigose, tačiau kuo dalintis mes turime tik tuomet, kai patys jaučiamės sveiki ir laimingi. „Visų paslapčių negalime ištirti, nes patys esam jų dalis“ (M. Plank). Žmogui duotos didžiulės vidinės galios ir instrumentai, kad išliktų sveikas ir visavertis visuomenės narys. Tačiau ar gebame tas galias, slypinčias mumyse, atskleisti?

Viešoji įstaiga „Padovanokim šypseną“ drauge su partneriais iš Norvegijos „Holistic Ecohouse“ AS ir „Harmonijos oazė“ įgyvendina projektą „Dienos centras „Pagelbėkime vaikams užaugti“ ir lapkričio 10-11 dienomis „Dzūkijos dvaras“ organizuoją konferenciją „Žmogaus vidinės galios ir pagalbos sau bei kitiems metodai“.

Šioje konferencijoje bus kalbama apie meilės ir gėrio dėsnius, proto ir širdies energijų darną bei apie metodus ir naujausius mokslo atradimus, padedančius atskleisti Žmogaus vidines savigydos galias.

Laimingas, kuriantis Žmogus – didžiausia kiekvienos tautos vertybė

Nusipelnęs Lietuvos gydytojas psichiatras, psichoterapiautas Leonas Kačinskas papasakos apie psichofizinę sveikatą, kaip ji įtakoja mūsų gerą savijautą ir kaip galime patys sau pagelbėti. Prof. dr. Aldona Vilkelienė pristatys apie mūsų savijautą harmonizuojantį muzikos poveikį. Apžvelgsime ir kitas meno terapijas. Pirmosios dienos pranešimus vainikuos Lietuvos kardiochirurgas, diplomatas, visuomenės bei politinis veikėjas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras Jurgis Brėdikis, parašęs ne vieną knygą, kuriose išmintingu mokslininko žvilgsniu aprėpia Visatą ir joje vykstančius reiškinius atliepiančius Žmogaus dvasinei būsenai bei fizinei sveikatai.

Pastaruoju metu daugėja ir aukštųjų technologijų integravimo į gydymo ar ugdymo sferą. Pasaulyje pamažu kuriasi centrai, kuriuose žmonės yra gydomi nauju alternatyviu būdu, vietoje medikamentų pasitelkiant aukštąsias technologijas. Šis projektas suteikia galimybių pasidalinti gerąja patirtimi su vienu iš tokių centrų Norvegijoje „Health Optimizing“ ir jo įkūrėju Thomas Aksnes. Jo sukurtas metodas padeda atstatyti žmogaus sveikatą ir fizinę būklę, pasitelkiant pačias naujausias aukštąsias technologijas jų pagalba „perprogramuojant“ organizmą taip, kad šis imtų gydyti pats save. Konferencijos metu išsamiau pristatysime Neuro Optimal smegenų treniruoklį, kuris padeda užtikrinti gerą smegenų veiklą, todėl pagerėja viso kūno funkcijos – tai leidžia pajusti gyvenimo džiaugsmą ir jaustis visada gerai, nepaisant išorinių dirgiklių.

Laimingas, kuriantis Žmogus – didžiausia kiekvienos tautos vertybė. Tačiau laimės būsena – priklauso tik nuo mūsų. Tad visus, norinčius sužinoti daugiau apie tai, kaip sau padėti jaustis gerai, lapkričio 10-11 dienomis atvykite į „Dzūkijos dvaras“ (adresas Tarzanijos g. 1, Radžiūnų km., Alytaus raj.) konferenciją „Žmogaus vidinės galios ir pagalbos sau bei kitiems metodai“.

Detalesnė informacija telefonu: Daiva +370 606 13811, Lina +370 612 25131 ar el.paštu padovanokim.sypsena@gmail.com. Mokestis – jūsų šypsena. Vietų skaičius ribotas, tad apie savo dalyvavimą informuokite mus prašau iki ketvirtadienio (lapkričio 9 d. vakaro).

 

Komentarai

komentarai(-ų)