Justinas Stanislovaitis su atlikėja iš Japonijos pristato bendrą dainą „Dangus“

Atlikėjas ir dainų kūrėjas Justinas Stanislovaitis, prieš pat Kalėdas, visiems mylintiems Prancūziją ir jos kalbą, pristatė pirmąjį kūrinį iš suplanuoto tarptautinio albumo. Didelio susidomėjimo Lietuvoje ir Prancūzijoje sulaukė jo ir prancūzo Kevin Yven atlikta daina Apie Gyvenimą/Autour De Toi.

Albumo kūrybinis procesas tęsiasi toliau ir šį kartą, kartu su prodiuseriu Mariumi Matulevičiumi, Justinas Stanislovaitis pristato kūrinį „Dangus, prie kurio kūrybos ir atlikimo prisidėjo atlikėja Nanami Honda iš Tekančios Saulės šalies Japonijos. Nanami, pasakodama apie šios dainos sukūrimą ir atlikimą, užsiminė, kad ją visad domino tarptautiniai projektai, o klausydama Justino atliekamos muzikos, buvo sujaudinta ir iš karto įsimylėjo ne tik muziką bet ir lietuvių kalbos romantišką ir šiltą skambesį.

Justinas Stanislovaitis pasakoja, kad atlikėją iš Japonijos surasti buvo ganėtinai sudėtinga, bet čia, žinoma, pasitarnavo ir išmaniosios technologijos,o tuomet jau greitai pavyko sutarti su Nanami ir sukurti dainą dviem kalbomis – lietuvių ir japonų. Justinas užsimena, kad visame albume tvyro raginimas svajoti, suvokimas ,kad yra kažkas daugiau nei mes suprantame, amžinybės pojūtis, ramybė, o būtent Japonijos kultūroje to yra ypač daug. Pats albumas unikalus tuo, kad atskleidžia kalbų ir kultūrų  ypatybes ir skirtumus. Iš tikrųjų buvo sudėtinga rašyti tekstą japonų kalba, nes bandžiau išlaikyti šios dainos atmosferą, nuotaiką. Tačiau, kuo sunkiau buvo, tuo labiau man tai patiko. „Labiausiai jaudino momentas, kai pirmą kartą klausiausi šios dainos demonstracinės versijos, – su jauduliu pasakoja Nanami Honda. – Aš tiksliai nežinojau, kaip visa tai gausis, bet tiesiog jaučiau, kad tai bus graži ir turtinga bei gili daina“.

Kad tai buvo linksma ir prasminga patirtis, dainuojant šią dainą kartu su Justinu, priduria ir atlikėja Nanami Honda.
Justino Stanislovaičio ir Mariaus Matulevičiaus kuriamame albume jau dalyvauja atlikėjai iš Japonijos, Prancūzijos, Egipto, Graikijos, Ukrainos, Egipto, Azerbaidžano, Nepalo, Ispanijos, Baltarusijos, Malaizijos. Taip pat šiuo metu yra derinamos bendradarbiavimo galimybės su keliais atlikėjais iš dar kelių šalių.   

Įdomiausi pokalbiai ir pašnekovai Jums patogiu metu – FM99 tinklalaidė „Papasakok man…“ – prenumeruokite ir nieko nepraleisite! http://www.fm99.lt/fm99-tinklalaides/

Komentarai

komentarai(-ų)