Ką Vija gali papasakoti Vijai? Šį tą apie komunikaciją, Alytų, dailę ir laimės receptą

Prenumeruokite ir klausykite tinklalaidžių platformoseApple podcasts | Spotify | Google podcasts | RSS|Breaker| Castbox |Overcast | Pocket Casts | RadioPublic

Aktyvios jaunos mamos jau nieko nestebina, tačiau ne kiekviena jų motinystės atostogų metu parašo knygą profesine tema. Vija Valentukonytė-Urbanavičienė viena iš pirmosios lietuviškos knygos apie vidinę komunikaciją „Organizacija, kuri susikalba“ bendraautorė.

 Knygoje rasite patarimų, kaip sukurti efektyvią darbuotojų komunikaciją įmonėje, kaip puoselėti organizacijos kultūrą, įtraukti į tai darbuotojus, spręsti krizes bei valdyti pokyčius. Tačiau laida ne apie tai. Laida apie knygos Autorę Viją Urbanavičienę. 

Optimizmu trykštanti moteris džiaugiasi gyvenimu, vertina kiekvieną akimirką, ieško įkvėpimų smulkmenose ir tuo mėgaujasi.

Vija Velentukonytė-Urbanavičienė

 „Kai nutinka vaikai, tai nutinka dar daug daug dalykų, tai tikrai, atostogomis to nepavadinčiau“, – apie motinystės atostogas kalba pašnekovė. 

Moteris teigia, kad būtent su vaikų atsiradimu ateina suvokimas, kaip svarbu mėgautis tuo ką veiki čia ir dabar. 

Gyventi į Alytų atvykusi vilnietė, vadina save meilės emigrante. Ištekėjusi už alytiškio moteris vaikų auginimo atostogų metu atvyko gyventi į Alytų. Ji su malonumu vardija miesto privalumus, džiaugiasi tokiomis smulkmenomis, kaip kavinės personalas atsimenantis, ką mėgsta nuolatiniai klientai arba tvarka vaikų darželiuose ir panašiai, tačiau ilgisi Vilniaus šurmulio.  Ir nieko čia nuostabaus, mes alytiškiai, ne tik ilgimės savo gimto miesto, tačiau ir dažnai pavadiname jį mažybiniu pavadinimu Alytukas, kas labai nustebino Vilniuje gimusią ir augusią Viją. 

Baigusi ekonomikos studijas Vija, dirba komunikacijos srityje, tačiau nemenką gyvenimo dalį skiria piešimui, tapybai. 

Moteris teigia esanti laiminga ir dalijasi laimės receptu, kurį būtinai išgirsite išklausę laidos „Papasakok man“ tinklalaidę (podcast).

Prenumeruokite laidos „Papasakok man“ su Vija  podcastą savo mėgstamoje platformoje bei sekite Facebook socialiniame tinkle. Radijo stoties FM99 eteryje laidą klausykite ketvirtadienio ir šeštadienio vakarais ir sekmadienį antrą popiet. 

„Papasakok man“ laida dalinai finansuojama Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo.

Komentarai

komentarai(-ų)