Kad atostogas leisti būtų linksmiau LEGO FILMAS 2 bus rodomas 2 kartus per dieną!

Kaip ir kas savaitę, kino teatras „Dainava“ skelbia naują repertuarą vasario 15 – 21 dienoms!  Kad atostogas leisti būtų linksmiau LEGO FILMAS 2 bus rodomas net 2 kartus per dieną! Taip pat laukia įspūdingi 3D nuotykiai viename iš labiausiai laukiamų metų filmų ALITA: KOVOS ANGELAS bei laikui nepavaldžios meilės istorija naujausiame Raimundo Banionio filme PURPURINIS RŪKAS.

13:00 ir 15:30 val. – LEGO FILMAS 2 – dubliuotas lietuviškai, animacinis filmas šeimai
18:00 – ALITA: KOVOS ANGELAS – veiksmo, nuotykių, fantastinis filmas (3D)
20:30 – PURPURINIS RŪKAS – lietuvių kūrėjų drama

Bilietus įsigyti galite svetainėje  www.kinasdainava.lt arba „Dainavos“ kino teatro kasoje.

LEGO FILMAS 2

Didžiuosiuose kino ekranuose atgyja neįtikėtinas iš LEGO kaladėlių sukonstruotas pasaulis, kuriame vėl netrūks spalvingų personažų, nutrūktgalviškų nuotykių ir puikaus humoro. LEGO pasaulį ištiko apokaliptinė katastrofa ir dabar jo gyventojai yra rūstūs, nekalbūs ir nuolat pasiruošę naujai kovai. Tik ne Emetas – jis ir toliau gyvena taip, lyg nieko blogo nebūtų nutikę ir viskas būtų čiki-piki. Tačiau net ir Emeto puikiai nuotaikai ir ramybei ateina galas, kuomet iš kosmoso tolybių atkeliavęs paslaptingas įsibrovėlis pagrobia jo merginą ir draugus: Betmeną, Metalbarzdį, princesę Vienakitę ir Benį. Pasitelkęs visą savo išmonę ir įgūdžius, Emetas susikonstruoja kosminį laivą ir išsirengia į tolimą kelionę – kad nugalėtų paslaptingą priešą, išgelbėtų draugus ir į savo gimtąjį miestą sugrąžintų taiką ir ramybę.

ALITA: KOVOS ANGELAS

Veiksmo, nuotykių, fantastinis, romantinis

Režisierius: Robert Rodriguez („Nuodėmių miestas“, „Mačetė“, „Nuo sutemų iki aušros“, „Grindhouse“, „Šnipų vaikučiai“)

Vaidina: Rosa Salazar, Jennifer Connelly, Eiza Gonzalez, Christoph Waltz, Keean Johnson, Michelle Rodriguez, Mahershala Ali, Jackie Earle Haley, Ed Skrein, Casper Van Dien, Jeff Fahey, Elle LaMont.

Tolimoje žmonijos ateityje, Geležinio miesto metalo laužo supirktuvėje likimo valiai paliktą Alitą (akt. Rosa Salazar) suranda Ido (akt. Christoph Waltz) – kibernetikos daktaras. Alita ne tik nepamena, kas ji tokia, bet ir neturi jokio suvokimo apie ją supantį pasaulį. Viskas Alitai yra nauja, kiekviena patirtis yra pirmoji gyvenime. Kol Alita mokosi gyventi savo naują gyvenimą ir susipažįsta su klastingomis Geležinio miesto gatvėmis, Ido mėgina apsaugoti merginą nuo jos paslaptingos praeities, tačiau naujasis merginos draugas Hugo (akt. Keean Johnson) pasielgia priešingai: priverčia ją prisiminti. Kai Alitą pradeda sekti mirtinai pavojinga armija, tuomet mergina supranta, kad ji – ypatinga kovotoja. Ir ji privalo apsaugoti mylimus žmones. Ir turi surasti atsakymą: kas ji tokia. Alita ryžtasi kelionei, kurios metu teks įveikti tamsią bei korumpuotą šio pasaulio neteisybę ir suvokti, kad šį pasaulį dar galima išgelbėti. Šį futuristinį veiksmo filmą režisavo režisierius Robert Rodriguez, artimas Quentin Tarantino draugas, kartu pristatęs žiūrovams ne vieną kino filmą.

PURPURINIS RŪKAS

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Raimundas Banionis

Scenaristas: Raimundas Banionis, Renata Šerelytė

Vaidina: Severinas Norgaila, Giedrė Mockeliūnaitė, Tadas Gudaitis, Vidas Petkevičius, Arūnas Storpirštis

Vienas lietuviško kino grandų Raimundas Banionis sugrįžta su nauju filmu, kurio idėją širdyje nešiojosi dvidešimt metų. Felikso Rozinerio apsakymo motyvais sukurta juosta „Purpurinis rūkas“ pasakoja sudėtingą Lietuvos žydo Jozefo, partizanų vado Vlado ir jų abiejų mylimosios Janės istoriją.

Komentarai

komentarai(-ų)