Kamščių Kalniškės, Putinų ir Naujosios gatvių sankryžoje gali nebelikti

Atsižvelgiant į gyventojų pasiūlymus, Saugaus eismo komisija rugpjūčio 25 dieną, svarstys galimybes didinti probleminės miesto sankryžos Naujosios, Putinų ir Kalniškės pralaidumą.

Šios sankryžos klausimai komisijoje svarstyti jau ne kartą ir pagal galimybes eismo reguliavimas buvo tobulinamas, tačiau kardinalesni pokyčiai atidėlioti kol bus atidarytos visos eismo juostos Naujojoje gatvėje. Visgi nuspręsta to nelaukti. Siūloma perreguliuoti šviesoforo laikus, pailginant sukimo laiką iš Naujosios gatvės miesto kryptimi į Putinų ir Kalniškės gatves, tuo pačiu panaikinant pėsčiųjų perėją Naujojoje gatvėje prie Gulbynės.

Saugaus eismo komisija svarstys galimybes didinti probleminės miesto sankryžos Naujosios, Putinų ir Kalniškės pralaidumą (AMS nuotr.)

„Rytoj bus siūlomas sprendimas pailginti laiką, skirtą posūkiams bei  naikinti vieną pėsčiųjų perėją – eismą organizuoti analogiškai Naujosios ir Statybininkų g. sankryžai, kai pėsčiųjų perėja yra tik vienoje pusėje. Gulbynės pusėje nėra gyvenamųjų namų, pėsčiųjų srautas labai mažas, todėl panaikinta pėsčiųjų perėja į autobusų stotį didelio nepatogumo pėstiesiems sukelti neturėtų,“ – pasiūlymus išdėstė Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

 „Įgyvendinus pasiūlymą, dvigubai padidėtų pralaidumas sukant į dešinę ir į kairę iš Naujosios gatvės,todėl transporto kamščių žymiai sumažėtų,“ – teigė Palmira Raškauskienė. Jei pasiūlymui  bus pritarta, jis bus įgyvendintas iki rugsėjo pabaigos, tačiau galutiniu rezultatu galėsime pasidžiaugti, kai bus pabaigta Naujosios g. rekonstrukcija.

 

Komentarai

komentarai(-ų)