Kelionės be sienų: Nida – Keiptaunas

 

Karolis Košys prisipažysta, kad jau dešimt metų svajojo apie įspūdingą kelionę per Afriką ir artėjant atkurtos Lietuvos šimtmečiai ryžosi šią svajonę pavesti realybe. Kelionę motociklu Karolis Košys pradėjo 2017 m. lapkričio 19 d. Nidoje, o pabaigti ją planuoja 2018 Liepos 15d. Keiptaune.  Jis per Afriką važiuoja vienas, nedideliu 2002 metų gamybos „Suzuki“ „DRZ 400S“ motociklu, kurį pakrikštijo „Naglis“, su plazdančia Lietuvos trispalve. 

Karolis Košys ir jo „Naglis“

Radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ apie kelionę kalbėjomės su pačiu Karoliu Košiu, kuris jau keliauja per Afrikos žemyną. Kelionės metu, kuri planuojama, kad truks 6-8 mėnesius, jo kelias drieksis per Europą ir Afriką. Keliaujant motociklu planuojama įveikti  apie 25 000km.

Susitikimas su Hurgadoje gyvenančiais lietuviais

Karolis Košys sako, kad tai puiki galimybė savitai paminėti Modernios Lietuvos šimtmetį ir motyvuoti kitus žmones atkreipti dėmesį į svarbų istorinį įvykį savo šaliai, bei taip pat garsinti Lietuvos ir Neringos vardą keliaujant maršrutu: Nida – Keiptaunas.

Kelionės be sienų: Nida – Keiptaunas

Pokalbio metu pašnekovas pasidžiaugė sutiktais išeivijos lietuviais, šiltu jų priėmimu ir atskleidė pirmos kelionės dalies subtilybes . Keliautojas planuoja 2018 Liepos 6 dieną, t.y. Mindaugines, sutikti su gausia PAR litvakų bendrija.

Šalys Europoje per kurias drieksis Karolio Košio kelionė

Šalys Afrikoje per kiurias drieksis Karolio Košio kelionė

Komentarai

komentarai(-ų)