Ketvirtadienį Alytuje knygos „Dakaro kariai“ pristatymas

 

Išgirskite Valdo Valiukevičiaus ir Arūno Lekavičiaus patirtis Dakaro ralyje: knygos „Dakaro kariai“ pristatymas. FM99 eteryje vyko pokalbis su Valdu Valiukevičiumi. Pasiklausykite pokalbio. pašnekovą kalbino Vytautas Garbenčius.

Išgirskite Valdo Valiukevičiaus ir Arūno Lekavičiaus patirtis Dakaro ralyje (©Valdas-Valiukevičius)

Vasario 14 d. 19 val. Alytaus teatro mažojoje salėje turėsite išskirtinę galimybę išgirsti apie Dakaro ralį iš pirmų lūpų. Čia savo knygą „Dakaro kariai“ pristatys Valdas Valiukevičius, taip pat įsimintiniausias patirtis papasakos Arūnas Lekavičius.

Išgirskite Valdo Valiukevičiaus ir Arūno Lekavičiaus patirtis Dakaro ralyje (FM99 nuotr.)

Valiukevičius knygoje „Dakaro kariai“ aprašė lenktynininkų Benedikto Vanago, Antano Juknevičiaus, Vaidoto Žalos ir kitų ralio dalyvių įsimintas patirtis ir sunkius išbandymus, laukiančius Afrikos ir Pietų Amerikos trasose. Pats kartu su A. Lekavičiumi 2002 m. ir 2003 m. leidosi į nepamirštamą maratoną per dykumas. Jaudulys prieš pirmąjį startą, kelio paieškos dykumose, pavojingi nutikimai, alinantys maratonai, automobilio gedimai ir kelios valandos miego – apie visa tai ir dar daugiau pasiruošę papasakoti alytiškiai. Renginį moderuoja patyręs keliautojas ir fotografas Vytautas Kandrotas.

Komentarai

komentarai(-ų)