Knygų apžvalga su Greta Brigita

Knygų apžvalgininkė Greta Brigita pasakoja, ką galime skaityti niūriais rudens vakarais:

Kad jau tamsėja ir ilgėja vakarai, pats laikas įtraukiančioms ir nepaleidžiančioms istorijoms. O kas galu būti geriau, nei tokios, kuriose būtų ir šiurpuliukų? Dalinuosi keliomis knygomis, kuriuos, tikiuosi, sužadins vaizduotę ir privers mėgautis istorija iki pat paskutinio puslapio.

Tai, ko netekome ugnyje // Mariana Enriquez

Puikus trumpų, bet labai šiurpių istorijų, rinkinys. Pietų Amerikos literatūra su savais niuansais ir socialinėmis problemomis. Daug baimės, baiginimo ir stipri literatūrinė kalba.

Foto Greta Brigita

Šnabždėtojas // Alex North

Labai gerai sukaltas trileris, kuriame visi veikėjai įtikina, o mistiškai ir vaiduokliškai atrodantys dalykai taip susuka skaitytojui smegenis, kad reikia dairytis į savo šešėlį. Tėvo ir sūnaus santykis, auklėjimas, šiurpuliukai ir daug įdomių siužeto vingių.

Foto Greta Brigita

Juodoji nuotaka // Laura Andersen

Senas Airijos dvaras, dūlančios knygos ir dingęs romanas. Paslaptis ant paslapties, nuolatinė įtampa ir greitai vystomas veiksmas. Neapsigaukite dėl rožinio viršelio ir nusiteikite porą kartų krūptelti.

Foto Greta Brigita

Kalbant apie Kalėdų dovanas – drąsiai rekomenduoju dabar skaitomą knygą apie Winstono Churchillio jaunystę, autobiografinis veikalas parašytas itin detaliai, tačiau atskleidžia kitokią žinomo politiko pusę. Knyga patiks tiek literatūros gurmanams, tiek istorijos mėgėjams.

Komentarai

komentarai(-ų)