Ko reikia, kad mokiniai taptų versliais?

Donatas Vasiliauskas fm99

Donatas Vasiliauskas

Radijo stoties „FM99“ studijoje lankėsi Alytaus Putinų gimnazijos ekonomikos, verslo ir vadybos mokytojas Donatas Vasiliauskas. Su juo pokalbis studijoje apie tai, ko reikia mokiniams, kad pastarieji baigę mokyklą taptų ekonomiškai išsilavinusiais ir galbūt vėliau kurtų savo individualų verslą. Tačiau verslas jau kuriamas. Ne vienerius metus Alytaus Putinų gimnazijoje kuriamos mokomosios moksleivių bendrovės, kuriose moksleiviai turi galimybę išbandyti savo jėgas praktiškai. Jie galvoja, kuria ir, žinoma, parduoda.

Ketvirtadienį Kovo 19 d., 10 – 14 val. „Maxima“ prekybos centre (Santaikos g. 34, Alytus) lauks jūsų Alytaus regiono mokomųjų moksleivių bendrovių mugė. Tai galimybė įsigyti originalių dovanų ir suvenyrų, rankdarbių ir ne tik. Tai puiki proga paskatinti jaunų žmonių kūrybiškumą ir verslumą.

Renginio metu kompetentinga komisija išrinks pagrindines nominacijas – geriausias stendas, geriausias verslo interviu, inovatyviausia verslo idėja, socialiai atsakingas verslas. MMB mugėje dalyvaus 12 Alytaus miesto mokinių bendrovių ir svečiai. Renginį organizuoja Alytaus Putinų gimnazijoje veikianti socialinio verslumo mokykla.

Komentarai

komentarai(-ų)