Kodėl daugėja sveikatos problemų ir ką daryti, kad išlaikytume gerą sveikatą ir savijautą 21-ojo amžiaus ritmu

Šiuo metu mokslas ir technologijos vystosi sparčiausiai per visą žmonijos istoriją. Apie mitybą ir sveikatą žinome daugiau nei kada nors anksčiau. Tai kodėl daugėja sveikatos problemų? Ir kodėl kritinėmis ligomis sergame vis jaunesni?

Šie klausimai yra galvosūkis daugeliui žmonių, o taip pat ir gydytojų bei mokslininkų. Kartais atrodo, jog atėjo tokie laikai. Gal stresas ar aplinkos tarša, ar kita nenugalima jėga tai lemia ir išeities jokios nėra – tik susitaikymas.

Tačiau giliai jaučiame, jog turi būti kitas atsakymas – norime rasti sprendimų, pagerinančių savo arba šeimos, artimojo, vaiko būklę.

FM99 studijoje pokalbis su gyd. Kęstučiu Matulioniu ir buvusia darželio vadove Ina Valatkevičiene:

 

Gyd. Kęstutis Matulionis ir Ina Valatkevičienė

Tiesa ta, jog sprendimai jau yra. Susivieniję Norvegų, Oksfordo ir JAV mokslininkai pateikia svarbių išvadų iš klinikinių tyrimų bei praktikos. „Mokslininkų patariamojo komiteto rekomendacijas pradėjome taikyti praktikoje, siekdami geresnės sveikatos visame Pasaulyje“, sako gyd. Kęstutis Matulionis. „Mūsų nuostabai, per praėjusius 15 metų Skandinavijoje, Pabaltijo šalyse, EU, JAV ir kitose pasaulio regionuose šimtams tūkstančių žmonių pavyko padėti radikaliai pagerinti sveikatą. Šiuo metu koncentruojame darbo pajėgas ir Lietuvoje“, sako pašnekovas.

Seminaras – blogėjanti sveikatos būklė Lietuvoje, pasekmės, priežastys, sprendimai – kaip išlaikyti gerą sveikatą ir savijautą 21-ojo amžiaus ritmu – 2020 m. Sausio 18 d. 12.30 Vilniuje, Oze – truks tik pusantros valandos, daugiau informacijos ir bilietai – ČIA. 

Turinys remiamas Team Zinzino Lietuva 

 

Komentarai

komentarai(-ų)