Kokiais autobusais alytiškiai važiuos kitais metais?

Penktadienį miestiečiai buvo pakviesti į miesto tipo autobusų pristatymą, kuriame, besiruošiant naujam viešajam konkursui,  dalyvavo keleivių vežimo bendrovės „Busotas“, „Multivanas“, „Vilanta“ ir „Kautra“.

Kokiais autobusais alytiškiai važiuos kitais metais? (FM99 nuotr.)

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Tautvydo Tamulevičiaus teigimu, svarbiausia, kad viešojo konkurso laimėtojas užtikrintų gražius ir patogius autobusus bei miesto gyventojų poreikius atitinkančius maršrutus. „Iš miesto gyventojų gauname nemažai nusiskundimų dėl maršrutų nesilaikymo, autobusų švaros ir aptarnavimo kultūros. Naujoje sutartyje bus numatytos sąlygos ir sankcijos, kad tokių dalykų išvengtume. Miesto autobusų būklė – jų patogumas, pritaikymas neįgaliesiems, mamoms su mažais vaikais,  tai formuoja ir miesto įvaizdį, todėl turėsime aiškiai nustatytus kokybės kriterijus“.  Jis taip pat užtikrino, kad, gerėjant kokybei, keleiviams transporto paslaugų kaina nekils.

Kokiais autobusais alytiškiai važiuos kitais metais? (FM99 nuotr.)

Galimybe išreikšti savo nuomonę ir pasiūlymus dėl keleivių vežimo miesto autobusais, ją užrašant ir įteikiant vietoje, pasinaudojo dauguma čia apsilankiusiųjų. Viešųjų pirkimų konkursą ketinama skelbti šių metų rugsėjo mėnesį, o planuojami pakeitimai palaipsniui turėtų būti pradedami įgyvendinti kitais metais. Šiuo metu viešojo transporto paslaugas Alytaus mieste teikia 17 vežėjų.

Kokiais autobusais alytiškiai važiuos kitais metais? (FM99 nuotr.)

Komentarai

komentarai(-ų)