Komedijos ,,Neplanuotas pasimatymas“ premjera Alytaus teatre

Lietuvos teatro ir kino žvaigždės Andrius Bialobžeskis, Vitalija Mockevičiūtė, Ramūnas Šimukauskas, Donatas Šimukauskas- spalio 24d. 18 val. šeštadienį, žiūrovus kviečia į Alytaus teatrą, kuriame pristatys žaismingą, valiūkišką, romantišką ir juoko kupiną komediją ,,Neplanuotas pasimatymas“.

FM99 kalbino aktorių, pjesės vertėją ir adaptacijos autorių Ramūną Šimukauską:

Komedijos ,,Neplanuotas pasimatymas“ akimirka

„Gali būti vieni iš paskutinių atvejų , kada dar šį rudenį galit kažkur išeiti į teatrą ir pažiūrėti spektaklį, nes paskui gali būt kad bus jie uždaryti“ – sako R.Šimukauskas.

Nors pirmą kartą Alytaus teatre rodomą spektaklį kūrėjai turės pristatyti vos pusei salės dėl saugių atstumų užtikrinimo, aktoriai džiaugiasi, kad galės gyvai susitikti su žiūrovais ir pasidalinti geromis emocijomis. „Aplink mus susikaupę daug įtampos ir nežinomybės, tačiau šį laikotarpį reikia išgyventi taip, kaip Naujųjų metų naktį išgyvena spektaklio herojai – su gero humoro doze,“ – sako A. Bialobžeskis, spektaklyje įkūnijantis uždarą vienišių.

„Komedija – šventiška ir lengva, išskyrus kone 10 kg sveriantį aštuonkojo kostiumą, su kuriuo mano personažas lekia į naujametinį vakarėlį,” – juokauja vienoje scenoje su Andriumi vaidinanti Vitalija Mockevičiūtė. – „Neabejoju, kad spektaklyje žiūrovai pajus šventišką nuotaiką”.

Komedijos ,,Neplanuotas pasimatymas“ akimirka

Spektaklyje netrūksta intriguojančių siužeto vingių bei kokybiško humoro, todėl kiekvienas žiūrovas pasikraus geromis emocijomis. „Komedijai kokybės suteikia ne tik puikus CaroleGreep ir DavidTalbot pjesės ,,Meilleursvœux” (,,Sveikinu ir linkiu”) scenarijus, iki smulkiausių detalių išpildytos dekoracijos, bet ir nepaprastai stiprus aktorių duetas – Andrius Bialobžeskis ir Vitalija Mockevičiūtė  prikausto dėmesį nuo pat veiksmo pradžios. Vitalija tarsi vulkanas – jos besiveržiančios energijos pakanka užpildyti sceną, todėl aktorei puikiai tiko gyvenimu besidžiaugiančios moters vaidmuo. Aktoriai meistriškai valdo publiką perteikdami absurdiškai komiškas situacijas ir poros santykius,“ – apie spektaklį atvirauja režisierius Ričardas Vitkaitis. 

Ar kada bandėte įsivaizduoti, ką gali veikti uždaras vienišius, gyvenantis Jūsų kaimynystėje, 5 aukšte?  Metas pasidairyti ir sunerimti, jei į pašto dėžutę Jums neatkeliauja laiškai. Spektaklio veiksmas vyksta Naujųjų metų naktį. Jis – uždaras vienišius. Ji – trykštanti energija, besidžiaugianti gyvenimu moteris. Komedija įgauna pagreitį, kai šie du personažai susitinka švenčių išvakarėse viename bute. Ji planuoja eiti į naujametinį kaukių vakarėlį. Jis telefonu prašo trumpam užbėgti pas jį į namus, antraip grasina iššokti pro langą. Ji geraširdiškai bėga gelbėti nepažįstamojo, o Jis įvilioja ją į neplanuotą pasimatymą ir dar ketina atskleisti paslaptį, kuri apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis. Kuomet spektaklyje personažų santykiai pasiekia emocinį piką, juos sutramdo atvykęs pareigūnas, kurio vaidmenį šarmingai atlieka aktorius – Ramūnas Šimukauskas. Vis dėl to šiame spektaklyje, būtent Alytuje, jo personažą, policininką, perims jo brolis Donatas Šimukauskas.

Bilietus galite įsigyti https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/komedija/komedija-neplanuotas-pasimatymas–aktoriu-teatras–alytus-320398/

Komentarai

komentarai(-ų)