Krepšinio turnyras „Sugrįžę paukščiai 2015“ suburs buvusius klasės draugus

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija ir sporto klubas ,,Darna“ kovo 13-14 dienomis kviečia savo buvusius mokinius į tradicinį penkioliktąjį vyrų krepšinio turnyrą ,,Sugrįžę paukščiai“, skirtą gimnazijos 95-mečiui.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAApie turnyrą, kuris suburia po visą pasaulį išsibarsčiusius buvusius klasės draugus radijo stoties „FM99“ studijoje kalbėjomės su turnyro organizatoriumi, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago kūno kultūros mokytoju ekspertu Jonu Baltrušaičiu. Kaip minėjo svečias, šiame turnyre varžysis gausiausias komandų skaičius iki šiol, todėl dėl turnyre dalyvaujančių komandų gausos, keičiami turnyro nuostatai dėl žaidimo laiko. Rungtynės bus vykdomos 2 kėlinius, po 7 min. Rungtynės dėl 3-4 vietos ir finalo rungtynės bus vykdomos 4 kėlinius, po 7 min.

I etapas
Sudaromi 4 pogrupiai (A,B,C,D), kuriuose komandos 1 rato sistema žaidžia tarpusavyje.

II etapas
Į kitą etapą patenka po dvi pajėgiausias komandas iš kiekvieno pogrupio (iš viso 8 komandos), kurios kovoja dėl 1-8 vietų paskirstytos į 2 pogrupius (E,F) vieno rato sistema. Komandos užėmusios trečiąsias vietas toliau žaidžia G pogrupyje . Komandos užėmusios 4 vietas pogrupiuose iškrenta iš turnyro.

Sugrize pauksciai 2015 PLAKATASIII ETAPAS
E4 – F4 dėl 7-8 vietos
E3 – F3 dėl 5-6 vietos
PusfinaliaiE1 – F2
PusfinaliaiE2 – F1
E2 – F2 dėl 3-4 vietos
E1 – F1 dėl 1-2 vietos

Senjorų pogrupis , komandos žaidžia 1 rato sistema tarpusavyje.
56 laida
62 laida

Oficialus turnyro atidarymas vyks kovo 14 dieną, šeštadienį, 11 valandą, gimnazijos sporto salėje.

 

Komentarai

komentarai(-ų)