Kultūra – koncertas „Tu ateik į pasimatymą“ kvies panirti į legendinių dainų, įdomių istorijų ir humoro pasaulį!

Pasimatymas – turbūt visuomet ypač malonus, jaudinantis, priverčiantis pasitempti momentas. O jei dar susitikti eini su žmogumi, kuris taip labai labai patinka… drugelių savyje sugaudyti tiesiog neįmanoma, tiesa? Puiki proga tokiam ypatingam pasimatymui šį darganotą rudenį gali tapti muzika, humoru, šiluma prisodrintas koncertas Alytaus miesto teatre – „Tu ateik į pasimatymą“.

Apie jį, apie muziką ir patį nuostabiausią pasimatymą „FM99“ eteryje kalbėjome su dainininke Evelina Sašenko, kviečiame pasiklausyti!

Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas (nuotr. iš asmeninio archyvo)

„Tu ateik į pasimatymą“, – šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su pučiamųjų instrumentų sekstetu „Brass bravo“. Puikiai žinomas dainas: „Mėlynaki Nemunėli“, „Ant senos palangės“, „Oi, motinėle“ ir kitas, solistai papildys nuotaikingais pasakojimais iš kompozitoriaus gyvenimo . Anekdotai ir sparnuotos frazės, dėl kurių B. Gorbulskis buvo ne mažiau žinomas nei dėl savo kūrybos, privers nusišypsoti, kartu padainuoti ir bent vienam vakarui nusikelti į dar visai ne senus, melodingos ir romantiškos muzikos laikus.

Komentarai

komentarai(-ų)