Kurios Alytaus miesto teritorijos sutvarkytos gražiausiai?

Alytaus miesto savivaldybė kasmet organizuoja aplinkos tvarkymo konkursinę apžiūrą. Konkursas organizuojamas norint išrinkti ir įvertinti gražiausias, geriausiai tvarkomas miesto teritorijas. Taip pat skatinti ir skleisti gerą aplinkos tvarkymo patirtį bei  ugdyti gyventojų kūrybiškumą, grožio jausmą, poreikį išsaugoti ekologiškai švarią ir tvarkingą aplinką.

Sveikinimai 2017 m. Alytaus miesto aplinkos tvarkymo konkurso-apžiūros nugalėtojams! (AMS nuotr.)

Šiais metais konkursinėje apžiūroje buvo kviečiami dalyvauti miesto gyventojai, daugiabučių namų savininkų bendrijos, švietimo įstaigos, įmonės, organizacijos, prekybos centrai. 7 kategorijos ir jų laimėtojai:

                   1. Įmonių, įstaigų kategorija:

  • pirmoji vieta – M. Čyžienės individuali įmonė „Milčija“, Naujoji g. 126, direktorius Petras Čyžius;
  • antroji vieta – UAB „Stora Enso Lietuva“, Naujoji g. 134, generalinis direktorius Darius Vaičiukynas;
  • trečioji vieta – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamentas, Kauno g. 69, direktorius Stasys Vanagas.

                     2. Švietimo įstaigų kategorija:

  •  pirmoji vieta – Alytaus muzikos mokykla, Sporto g. 12, direktorė Aldona Vilkelienė;
  •  antroji vieta – Alytaus „Volungės“ pagrindinė mokykla, Volungės g. 2, direktorius Feliksas Džiautas;
  •  trečioji vieta – Alytaus lopšelis-darželis „Šaltinėlis“, Šaltinių g. 26, direktorė Erika Poškevičienė.

                         3. Prekybos centrų kategorija:

  • pirmoji vieta – Vytauto Vasiliausko Individuali įmonė, Šašlykinė, Ulonų g. 69, savininkas Vytautas Vasiliauskas;
  • antroji vieta – UAB „Dzūkų ainiai“, Dzūkų alaus restoranas, Vilniaus g. 35, direktorius Robertas Vitkauskas;
  •  trečioji vieta – AB „Lytagra“, Alytaus filialas, Pramonės g. 16A, direktorius Gintaras Tamulynas.

                         4. Daugiabučių namų savininkų bendrijų kategorija:

  • pirmoji vieta – DNSB Jaunimo g. 11, pirmininkas Gintaras Baliukynas, Jaunimo g. 11-20;
  • antroji vieta – DNSB Likiškėlių g. 30, pirmininkė Danutė Kudarauskienė, Likiškėlių g. 30-17;
  • trečioji vieta – DNSB Žiburio g. 9, pirmininkas Vytautas Mockevičius, Žiburio g. 9-33.

                         5. Individualių gyvenamųjų namų kategorija:

                         5.1. gražiausia sodyba:

  • pirmoji vieta – Rūtos ir Kastyčio Pavilonių, Žemaitės g. 16A;
  • antroji vieta – Vidos ir Gintauto Kubilių, Stoties g. 41L;
  • trečioji vieta – Danguolės ir Sigito Dimšų, J. Tumo-Vaižganto g. 3B;

                         5.2. naujakurių sodyba:

  • pirmoji vieta – Eimanto ir Snieguolės Bražinskų, A. Sakalausko g. 14;
  • antroji vieta – Kristinos ir Žilvino Bekampių, Alovės g. 2A;
  • trečioji vieta – Dianos ir Vido Marculevičių, Seinų g. 1;

                         5.3. originaliausia sodyba:

  •  pirmoji vieta – Šarūnės ir Roberto Ramanavičių, Žirgų g. 55;
  • antroji vieta – Ramunės ir Žydrūno Gajauskų, J. Tumo-Vaižganto g. 6-1;
  • trečioji vieta – Živilės ir Rimanto Luobikių, Medžiotojų g. 7.

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)