L. Kukuraitis Alytaus regioną įvardijo pavyzdžiu visai Lietuvai

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, viešėdamas Alytuje, akcentavo regiono lyderystės, išmokų didinimo, prevencijos, vaikų integracijos į visuomenę svarbą. Ministras Alytuje vieši kartu su Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ komanda.

L. Kukuraitis Alytaus regioną įvardijo pavyzdžiu visai Lietuvai

L. Kukuraitis susitikimo metu pabrėžė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdomos struktūrinės institucinės globos pertvarkos tikslus ir prioritetus. Jis išskyrė Alytaus regioną dėl aiškios vizijos turėjimo, nuolatinio globėjų skaičiaus didėjimo, iniciatyvų, alternatyvių socialinių paslaugų šeimoms, globėjams, patiems socialiniams darbuotojams kūrimą. Faktas, kad regione į vaikų globos namus nebepatenka vaikai iki 3 metų, yra puikus pavyzdys kitoms šalies savivaldybėms.

Viena iš problemų įvardinta neįgalių vaikų integracija, išankstinė nepalanki visuomenės nuostata šalia besikuriantiems bendruomenių namams. Svarbu paminėti, kad tos nuostatos, šalia apsigyvenus vaikams, keičiasi į gerąją pusę.

Komentarai

komentarai(-ų)