Laidoje „Papasakok man“ pokalbis su ypatinga, moterų bendrystės propaguotoja Renata Vensloviene.

Ankstyvoje jaunystėje nevengusi audringų vakarėlių, šiandien Renata atsisakiusi alkoholio, atsakingai renkasi maisto produktus ir gyvena be pykčio ar smerkimo.„Rinkau savo guzus, patirtis ir duobes“, – apie praeitą gyvenimo etapą sako moteris. Renata įsitikinusi, kad gali padėti moterims su įvairiausiomis problemomis, nes visa tai jai pačiai nesvetima.

 

Renatą nuo vaikystės kankinusi širdies liga pasitraukė tuomet, kai moteris surengė „akistatą“ su ja mintyse. Moters teigimu, jai liga pasirodė mezgančios močiutės pavidalu, kuriai ji padėkojo už suteiktas pamokas, tačiau paprašė išeiti.„Viena koja“ pabuvojusi už gyvenimo ir mirties ribos, moteris atrado savyje jėgos, naujų žinių ir drąsos jomis dalintis.Paklausta ar ji religinga, Renata kategoriškai atsako: „Ne“. Tačiau, Dievu ji tiki, savaip.

 

 

Ji keturių vaikų motina ir teigia, jog tris atžalas gimdė be skausmo. Kaip tai įmanoma? Pasirodo viskas priklauso nuo sąmoningumo. Moteris neneigia pasaulio religijų, iš jų paimdama tai, kas svarbiausia. Pasak jos, labai svarbu prieš gimdant suprasti, kas esi ir sugebėti atverti visas čakras (tantriniame hinduizme – bioenerginis subtiliosios energijos centras), kad pastarosios neblokuotų vaiko atėjimo į šį pasaulį. Renata rengia seminarus, susitikimus, vadovauja vaikų dienos centrui, ypatingai išskiria moterų bendrystės idėją, organizuoja moterų stovyklas.
Paklausta, kam reikalingos moterų stovyklos, Renata atsako, jog jų reikia tam, kad pažintume save, pakeistume santykius, pasveiktume nuo ligų. Mes galime viena kitai padėti, paguosti, tiesiog pabūti kartu. Prieš 7 metus į pirmąjį moters organizuotą seminarą atėjo 3 klausytojai, šiandien Renatos paklausyti renkasi šimtai.Ji atvira, neslepia skaudžių patirčių, nemato žmonėse priešų, neturi tabu temų.

Įdomu, keista, neįprasta, tačiau verta paklausyti pokalbių laidoje su Vija „Papasakok man“.

Komentarai

komentarai(-ų)