Laimės indeksas – kelintoje vietoje Lietuva?

Lietuviai pastaraisiais metais buvo laimingesni už latvius, estus ir baltarusius, tačiau nusileido lenkams bei rusams, rodo pirmadienį paskelbtas Jungtinių Tautų remiamas tyrimas.

Kasmet nuo 2012 metų sudaromame Pasaulio laimės indekse Lietuva šiemet užėmė 52 vietą. Latvija liko 54-a, Estija – 66-a, Baltarusija – 67-a. Lenkijai Pasaulio laimės indekse šiemet atiteko 46 vieta, Rusijai – 49 vieta.

Seima Lietuva veliava vaikai

Lietuviai pastaraisiais metais buvo laimingesni už latvius, estus ir baltarusius, tačiau nusileido lenkams bei rusams (FM99 nuotr.)

Jungtinės Tautos laimingiausių pasaulio šalių sąrašą sudaro remdamasi vienam gyventojui tenkančia bendrojo vidaus produkto dalimi, duomenimis apie gyventojų sveikatą ir medicinos prieinamumą, socialines pašalpas, pilietines laisves ir korupcijos paplitimą. Laimingiausia pasaulio valstybe šiemet pripažinta Norvegija, į laimingiausiųjų penketuką taip pat pateko Danija, Islandija, Šveicarija ir Suomija. Pirmadienį paskelbto tyrimo imtis siekia 2014 – 2016 metus. Pernai Pasaulio laimės indekse Lietuva užėmė 60 vietą.

Komentarai

komentarai(-ų)