Lazdijuose neblaivus vyras pareigūnui grasino ginklu

Lazdijuose neblaivus vyras ginklu grasino Marijampolės apskrities Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus vyriausiajam tyrėjui, pranešė Lietuvos policija.

Šeštadienį apie 15.10 val. Lazdijuose ne tarnybos metu pareigūnui važiuojant savo automobiliu „VW Passat“, priešais automobilį, į važiuojamąją kelio dalį išėjo vyriškis. Vyras gatve ėjo tiesiai prieš atvažiuojantį pareigūno automobilį. Pareigūnas sustojo ir išlipęs patraukė akivaizdžiai neblaivų 1985 metais gimusį vyrą nuo važiuojamosios kelio dalies, kad neįvyktų nelaimė.

Policija pradėjo ikiteisminis tyrimą dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą (asociatyvi nuotr.)

Vairuotojas prisistatė esąs policijos pareigūnas, prisistatyti pareikalavo ir neblaivaus vyriškio, tačiau šis neprisistatė. Tuomet iš netoliese stovėjusio automobilio „Audi A4“ išlipo dar vienas 1989 metais gimęs neblaivus vyras. Abu vyrai necenzūriniais žodžiais užsipuolė pareigūną, vienas iš jų pareigūnui trenkė į krūtinę.

Gindamasis pareigūnas sudavė vyrui atgal, kuris, nubėgęs prie automobilio, iš bagažinės paėmė daiktą panašų į lygiavamzdį šautuvą, nukreipė į pareigūną ir grasino jį nušauti.

Pareigūnui pasakius, kad jis kviečia policiją, vyrai sėdo į „Audi A4“ ir pasišalino.

„Audi A4“ vairuotoją, gimusį 1990 metais, įvykio vietoje sulaikė pats pareigūnas. Vairuotojas buvo blaivus.

Apie 17 val. Lazdijų rajone, Šadžiūnų kaime, policija sulaikė pasprukusį automobilį „Audi A4“, kuriame buvo abu vyrai grasinę pareigūnui ir jų neblaivus 1987 metais gimęs draugas, kuriam nustatytas 3,04 promilės girtumas. Automobilio bagažinėje rastas neregistruotas pneumatinis šautuvas „Magnum“.

Automobilio vairuotojas ir kartu važiavęs draugas po apklausos paleisti, o grasinę vyrai sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Vienas jų blaivumą tikrintis atsisakė, kitam nustatytas 1,76 promilės girtumas.

Policija pradėjo ikiteisminis tyrimą dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą.

Komentarai

komentarai(-ų)