Lietuvos U-21 futbolo rinktinė sieks revanšo

lff.lt nuotraukaDar vienas išbandymas mūsų futbolininkų laukia rugsėjo 9 dieną Alytuje. Čia jie sieks revanšo su Velso rinktine. Pirmoji Velso ir Lietuvos jaunimo rinktinių akistata baigėsi mūsiškių nesėkme po vienuolikos metrų baudinių 0:2. Velso rinktinės strategas Alytuje versis 7 naujais ir mūsų trenerių štabui nežinomais futbolininkais, kurie nerungtyniavo prieš lietuvius Bangore. Velso rinktinės strategas, G. Williamsas, pakeitė net penkis futbolininkus, kurie pirmose rungtynėse kovėsi su A. Narbekovo vadovaujama rinktine. Tarp jų ir anglų gigantui „Manchester United“ priklausantis bei pirmose rungtynėse abu įvarčius pelnęs Thomas Lawrencas.
Šį kartą Lietuvos U-21 rinktinės treneris A.Narbekovas dvikovoms su šiomis rinktinėmis pakvietė net 13 naujų futbolininkų. Paskutinę akimirką rinktinės durys užsivėrė traumą patyrusiam Klaipėdos „Atlanto“ saugui Donatui Kazlauskui.
Anglijos ir Velso jaunųjų futbolininkų pajėgumą pirmą kartą galės išbandyti ir oficialiose rungtynėse debiutuoti „Šiaulių“ klubo žaidėjas Justas Raziūnas, Klaipėdos „Atlantui“ atstovaujantis Rokas Krušnauskas, Kauno „Stumbro“ saugas Erikas Skripkinas ir Panevėžio „Ekrano“ puolėjas Edvardas Tamulevičius. Rinktinės gretose taip pat bus galima išvysti ir dar tris užsienyje rungtyniaujančius futbolininkus. Po pertraukos pakviestas italų grandams priklausantys vartininkas Tomas Švedkauskas bei po traumos į rinktinę sugrįžęs Martynas Dapkus.
U-21 rinktinė pasiruošimo stovyklą šioms dviem rungtynėms pradės šį pirmadienį.
Iš viso kvalifikaciniame etape dalyvauja 52 į dešimt atrankos grupių suskirstytų Senojo žemyno jaunimo rinktinių. Į atkrintamas varžybas pateks visų dešimties grupių nugalėtojos ir keturios geriausios antras vietas užėmusios komandos. Lietuva šiuo metu yra penktoje vietoje iš šešių ekipų.

Komentarai

komentarai(-ų)