„LTeam“ žiemos olimpinis festivalis iš Ignalinos šiemet persikels į Druskininkus(papildyta interviu)

Antrus metus iš eilės organizuojamas „LTeam“ žiemos olimpinis festivalis vasario 14 dieną vyks Druskininkuose.

Jau šį savaitgalį, vasario 14 d., Druskininkuose įvyks didžiausia Lietuvoje žiemos sporto šventė – „LTeam“ žiemos olimpinis festivalis. Renginio organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), žiemos sporto šakų federacijos ir Druskininkų savivaldybė – atsižvelgdami į mažą sniego tikimybę koreguoja festivalio programą ir papildo ją naujomis rungtimis bei pramogomis šventės dalyviams.

„LTeam“ žiemos olimpinis festivalis iš Ignalinos šiemet persikels į DruskininkusFM99 (1)Festivalio organizatoriai drąsiai teigia – tokio masto žiemos sporto renginio Lietuvoje dar nebuvo. 2, 5 km ir 10 km bėgimas, olimpinės mylios (1988 m) šliuožimas, įspūdingos parodomosios sportininkų programos ant ledo ir Lietuvos mokyklų žiemos sporto šakų varžybų finalas – tai tik keletas atrakcijų ir pramogų, laukiančių festivalio lankytojų. Žiemos olimpinis festivalis praėjusiais metais debiutavo Ignalinoje. Tai buvo pirmasis tokio pobūdžio žiemos sporto ir pramogų renginys Lietuvoje.

Vienas iš pagrindinių Lietuvos žiemos sporto renginio organizatorių tikslų – užtikrinti itin platų žiemiškų pramogų pasirinkimą, kad kiekvienas festivalio lankytojas rastų sau tinkamiausią. Bus organizuojamos pramogos įvairių amžiaus grupių žmonėms – nuo vaikų iki senjorų.

LTeamIšbandyti žiemos sporto šakas, kuriose reikalingos pačiūžos, leis specialiai renginiui paruošta ledo arena, o norintys stotis ant slidžių tai galės daryti Druskininkų „Snow Arenoje“. Bus parengtos ir trasos lygumų slidinėjimui. Dar nepatyrusiems slidininkams ir čiuožėjams padės profesionalūs instruktoriai.

„LTeam“ žiemos olimpinio festivalio ypač laukia visos Lietuvos moksleiviai. Per festivalį vyks į Lietuvos mokyklų žaidynių programą įtrauktų žiemos sporto šakų finalinis etapas. Planuojama, kad šiose varžybose dalyvaus apie 400 vaikų iš visos Lietuvos.Pasak Lietuvos olimpinio fondo  direktoriaus Vitalijaus Vasiliausko, savaitgalį numatomi geri orai, todėl šventės dalyvių džiaugsmui įspūdingą ledo ritulio aikštelę nuspręsta įrengti ant užšalusio ežero. Vis dėlto įvertinus galimybę, kad Druskininkuose iki savaitgalio neprisnigs, festivalio programa nežymiai koreguojama.

 Atnaujintą renginio programą galite rasti www.lteam.lt 

Komentarai

komentarai(-ų)