„Lyderių laikas 3“ – kaip ugdyti švietimo lyderius?

Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vyko įvadinis projekto „Lyderių laikas 3“ renginys. Renginyje dalyvavo Alytaus miesto ir rajono savivaldybių švietimo įstaigų atstovai. Šis projektas skirtas ir patyrusiems, ir mažiau patirties turintiems švietimo bendruomenės atstovams: visų tipų mokyklų vadovams, pavaduotojams, visų dalykų mokytojams, nacionalinio lygmens ir savivaldybių specialistams.

„Gyvenimas greitai bėga ir atrodo sunku su juo suspėti ir norint nelikti gyvenimo paraštėje, reikia nuolat mokytis ir tobulėti. Švietimas yra viena iš tų sričių, kai nuo pat gimimo iki gyvenimo pabaigos reikia mokytis įvairiausių dalykų,“ – sveikindama susirinkusius, sakė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė, renginio dalyviams linkėjusi sėkmingo darbo. Prasidedančiu projektu pasidžiaugė Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos direktorius Virginijus Skroblas. „Susirinkus drauge, bendraujant ir diskutuojant galima padaryti daug, o ypatingai su tais žmonėmis, kuriuos gerai pažįstami. Linkiu sėkmės ir kantrybės,“ – sakė jis.

Renginyje dalyvavo Alytaus miesto ir rajono savaivaldybių švietimo įstaigų atstovai (AMS nuotr.)

Renginio metu savo sėkmės istorijas susirinkusiems pasakojo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius ir Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, projekto „Lyderių laikas 2 “ ugdyta švietimo lyderystės konsultantė, Giedrė Volungevičienė. Projekto „Lyderių laikas 3″ tikslas – sukurti paramos savarankiškiems lyderiams infrastruktūrą, plėtojant vadybines kompetencijas, atveriant naujas karjeros galimybes, tobulinant, remiant ir išlaisvinant mokyklą, įgalinant švietimo bendruomenę ir kiekvieną jos narį. Šio, Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazijoje vykusio, įžanginio renginio metu pristatyti projekto tikslai ir nauda savivaldybių bendruomenėms, aptarti veiklos principai, visų savivaldybių įsipareigojimai, kalbėta apie siekiamus rezultatus.

Komentarai

komentarai(-ų)