M.Jokubaitis: „Alytaus padangų perdirbėjai po ekologines katastrofos iš balos gali išlipti sausi „

Gaisrą patyrusiai Alytaus padangų perdirbimo įmonei „Ekologistika“ rašomas liūdnas ateities scenarijus, tačiau net ir bankroto atveju akcininkai nuostolių beveik nepatirs – įmonė neturi jokio turto, o bendrovės vadovui Juozui Cicėnui tai gali būti dar viena vadovavimo nesėkmė. Skirtos baudos taip pat menkai ką keistų, jei būtų skelbiamas bankrotas. Kol Seimo nariai aiškinasi, kodėl įmonė taip lengvai gaudavo taršos leidimus, 15min išsiaiškino, kad Aplinkos apsaugos departamento Alytaus skyriaus vyriausiasis specialistas Jaunius Janonis priklauso klubui, kurio prezidentas buvo J.Cicėnas.
Apie tai FM99 kalbėjo su 15min.lt verslo redaktoriumi  Mariumi Jokubaičiu

Žurnalistas M. Jokubaitis

Bendrovės likvidacinė vertė yra vienas euras – taip įrašyta „Ekologistikos“ praėjusių metų finansinėje ataskaitoje, pateiktoje Registrų centrui. 2018 m. bendrovė neturėjo jokio finansinio ar ilgalaikio turto, taigi bankroto atveju beveik niekuo nerizikuotų.
Bankroto atveju labiausiai nukentėtų 40 įmonės darbuotojų, kurie galbūt netektų darbo.

Seimo Aplinkos komiteto vicepirmininkas Simonas Gentvilas mano, kad dėl gaisro padangų perdirbimo gamykloje Alytuje patirtą žalą turės dengti valstybė ir savivaldybės, nes įmonės draudimas nesiekia 50 tūkst. eurų. Bankrotų patirtis – nemenka Jei „Ekologistiką“ ištiktų bankrotas, J.Cicėnui tai būtų ne pirmas ir ne antras kartas. Jis yra vadovavęs bent kelioms įmonėms, kurios patyrė bankrotus.

Komentarai

komentarai(-ų)