„Maltiečių sriuba“ baigėsi, bet senelių maistui lėšų dar trūksta – padėkime mūsų senoliams!

Kasmet gražiausių švenčių metu dalijamės ir džiaugiamės, juk gerumu dalintis gera, tiesa? Tačiau šventės prabėga, o stokojantys žmonės bei jų problemos užsimiršta… Nepamirškime. Šalia mūsų gyvena senolių, kuriems be pagalbos išsisversti labai sunku, o kartais ir neįmanoma. Čia pagalbos ranką gali ištiesti Maltos ordino savanoriai, lankantys senjorus, gelbstintys jiems, pamaitinantys, nuprausiantys, bendraujantys… Tačiau, pritrūkus lėšų, gali nebelikti iš ko išvirti seneliams net sriubos. Apie tai „FM99“ eteryje kalbėjome su Maltos ordino pagalbos tarnybos Alytaus skyriaus vadove Onute Žilioniene ir įvairių projektų vykdytoja Virginija Lisauskiene. Kviečiame pasiklausyti!

I pokalbio dalis

 

II pokalbio dalis

Prieš Kalėdas vykusios senelių paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ tikslas buvo surinkti 260 tūkstančių eurų – tokios sumos reikia, kad visus metus maisto ir kitos paramos sulauktų maltiečių globojami 2600 sunkiai gyvenančių senolių. Šiuo metu surinkta beveik 220 tūkstančių. Vadinasi, trūksta. Tad maltiečiai skelbia susitelkimo mėnesį ir dar kartą kviečia daryti gerus darbus. Tuo tikslu aukojimo akcija pratęsiama iki vasario mėnesio pabaigos ir tikimasi surinkti trūkstamą sumą – 40 tūkstančių eurų.

Visi, kurie prieš šventes nespėjo paaukoti, visi, kurie supranta, kad senolių nuvilti negalima, iki vasario pabaigos kviečiami paaukoti numeriu 1892 – 3 eurai, daugiau www.maltieciai.lt.

 

Maltos ordino Alytaus skyriaus vadovė Onutė Žilionienė ir „Karštas maistas ant ratų“ bei kitų projektų vykdytoja Virginija Lisauskienė „FM99“ studijoje

 

Jeigu reikia pagalbos, ar galite padėti seneliams, kviečiame kreiptis į Maltos ordino pagalbos tarnybą Alytuje telefono  numeriais: 8-612-77642 ir 8-698-73139.

Pagal galimybes paaukoti galima į sąskaitą, kurios numeris: LT20 4010 0424 0309 4997.

 

„Alytaus miesto Maltos ordino pagalbos tarnybos remiamų senelių vardu nuoširdžiai AČIŪ Jums visiems už JŪSŲ SUPRATIMĄ, PASIDALIJIMĄ, BENDRĄ DARBĄ. Tik VISI KARTU galime sušildyti šalia esantį bei daryti didelius stebuklus“.

 

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)