„Mažasis princas“ kviečia svarbiausius dalykus pamatyti širdimi

Jau rytoj, sausio 6-ąją, Alytaus miesto teatras mažiems ir dideliems žiūrovams rodys spektaklį „Mažasis princas“, pagal Antoine De Saint-Exupery. Plačiau apie tai režisiere Andra Kavaliauskaite ir aktore Egle Juškaite.

Režisierė Andra Kavaliauskaitė ir aktore Eglė Juškaitė

 

Mažasis jaukiai kuriasi teatre. Turbūt nesuklysime pasakę, kad daugeliui knygos mylėtojų Antoine De Saint-Exupery alegorinė pasaka „Mažasis princas“ kelia ypatingai šiltas emocijas. Istorija apie berniuką iš kitos planetos, apie jo tarpplanetines keliones ir pasakojimus apie žmogaus būtį, visame pasaulyje palietė ne vieno vaiko bei suaugusio širdį. Dažnam ji tapo gyvenimo knyga.

Istorija apie berniuką iš kitos planetos, apie jo tarpplanetines keliones ir pasakojimus apie žmogaus būtį, visame pasaulyje palietė ne vieno vaiko bei suaugusio širdį (Foto ©Povilas Jaras)

O dabar režisierė Andra Kavaliauskaitė Mažąjį, kaip jį švelniai vadina, apgyvendina Alytaus miesto teatro erdvėse. „Mažasis kol kas nedrąsus. Bet po truputį bando pažinti erdvę, kurioje apsigyvena. Šiuo metu tyrinėja sienas, lubas, kiekvieną teatre esantį kampelį, pamirštą ir nereikalingu pavadintą daiktą. Tyrinėja žmones, kurie čia gyvena. Mažajam teatro planeta po truputį tampa namais“, – pasakoja spektaklio režisierė.

„Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis“ (A. De Saint-Exupery, „Mažasis princas“) (Foto ©Povilas Jaras)

Spektaklio kūrybinės grupės narė iliustratorė Urtė Jasenkaitė dvi savaites viešėjo Alytaus miesto teatre ir kartu su režisiere kūrė spektakliui skirtas iliustracijas. „Tiesa, visų paslapčių atskleisti nenorime, bet praskleisti paslapties šydą galime – spektaklyje vaidins ne tik aktoriai … Kūrybinei grupei tai nemažas iššūkis“, – sako režisierė. Muziką „Mažajam princui“ ir jo planetoms kuria kompozitoriai Saulius ir Donatas Petreikiai.

Mažasis jaukiai kuriasi teatre (Foto ©Povilas Jaras)

Bilietai parduodami www.tiketa.lt ir teatro kasoje. Rezervacija ir informacija tel. 8 315 51 709, +370 686 94 849 Norite savo bendruomenei padovanoti neišdildomą įspūdį – padovanokite bilietą į spektaklį. Užsakymai priimami telefonu +370 626 40082

Komentarai

komentarai(-ų)