Meras liks be komandos? Interpeliacija vicemerei J.Šukevičienei ir siūlymas naikinti mero patarėjų etatus. FM99 pokalbis su Č.Daugėla

Vakar Alytaus miesto tarybos ir mero sekretoriate buvo užregistruoti du dokumentai, interpeliacija vicemerei Jurgitai Šukevičienei ir sprendimo projektas dėl Alytaus miesto savivaldybės Tarybos ir mero sekretoriato sudėties, mero patarėjams – Agnei Čeplinskienei bei Aurelijui Jaruševičiui.
Tarybos ir mero sekretoriato vadovė Dalia Jezukevičienės teigimu, šiuos dokumentus pasirašė devyni tarybos nariai.

„Interpeliacija skelbiama tada, kai žmogus ne taip dirba kaip turėtų dirbti.“ FM99 kalbėjo tarybos narys Česlovas Daugėla.

Česlovas Daugėla

Nėra diskusijos, nėra pokalbio – Č.Daugėla

Pasak Č.Daugėlos, pirmiausiai, dabartiniai mero patarėjai dirba darbą, kurį turi dirbti savivaldybės viešųjų ryšių skyrius, tai, jo nuomone, „ten reikia spręsti reikalus“, nes šiuo metu yra išmetami miesto pinigai. Antra, anot jo, tarybos nariai mano, kad esami patarėjai, pataria neteisingai, tad galima daryti išvadą, „meras suformavo negerą komandą“.

Švaistomos miesto lėšos, dauguma tarybos narių, mano, kad patarėjai neatlieka savo darbo – Č.Daugėla

Tarybos posėdžio darbotvarkės klausimai

Šiandien vyks miesto tarybos posėdis, į kurio darbotvarkę įtrauktas klausimas dėl vietos į administratoriaus direktoriaus pareigas. Tik vakar tarybos nariams meras patvirtino, kad į ją bus siūlomas Jurgis Krasnickas. Ir nors prieš savaitę buvo kalbėta apie 5 kandidatūras, šiai dienai, kiti kandidatai neminimi.
Alytaus miesto savivaldybės Tarybos ir mero sekretoriato sudėtis šiandien vyksiančiame tarybos posėdyje svarstoma nebus, o tik dar kitame tarybos posėdyje.

Tarybos narys Č.Daugėla sako, kad norint, kad visi dirbtų viena kryptimi, reikia miesto vizijos, kurios šiuo metu nėra.

„Mes norime ,kad Alytaus miestas turėtų savo tikrąją viziją.“- Č.Daugėla

„Meras turi suformuoti komandą, meras turi dirbtis su  tarybos nariais. Ir pasakymas, kad tarybos nariai nesusitaria tarpusavy.. ne, tai netiesa – tarybos nariai susitaria.“ – sakė Č.Daugėla.

Taip pat skaitykite: Jurgis Krasnickas patvirtintas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriumi

Komentarai

komentarai(-ų)