„Mes Kitokie“ – atlikėjas Linas Adomaitis: „Kelionėse gimsta daug gabalų“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Laidoje bendravome su atlikėju Linu Adomaičiu. „Pasaulis nuostabus“ – būtent taip vadinasi dainininko ir jo žmonos laida, kurioje sudėti patys įdomiausi jų kelionių įspūdžiai. Nuo ko viskas prasidėjo? „Tiesą sakant, ši laida atsirado spontaniškai, o kaltininkai esame ne mes, o mūsų draugai“ – teigia prodiuseris bei dainų autorius. Paklausus, kokia aplankyta šalis labiausiai patiko, atlikėjas atsako, kad Panama. „Ten sutikome labai gerų draugų, Karibų jūroj gyvenančių indėnų, su kuriais palaikome ligi šiol kontaktą“. Linas Adomaitis neslepia, kad kelionės jį įkvėpė parašyti nemažai dainų: „Beveik visas albumas Laiko mašina yra gimęs kelionėse“. 

Linas Adomaitis (Gretos Skaraitienės nuotr.)

Nuo šešerių metų atlikėjas grojo smuiku, todėl kartu su garso režisūra studijavo ir smuiko specialybę. Dabar Linas Adomaitis, vis dėlto, dėsto garso režisūrą aukštosiose muzikos mokyklos bei universitetuose. „Aš visąlaik mylėjau šį instrumentą ir iki dabar myliu. Tačiau buvau per daug veržlaus būdo ir per mažai užsiiminėjau su šiuo instrumentu, kad tapčiau tikrai garsus smuikininkas.“ 

Linas Adomaitis (Manto Repečkos nuotr.)

Kokia buvo dainininko karjeros pradžia? Ką atlikėjas mano apie Euroviziją ir jos nugalėtojo dainą? Kokia yra Lino Adomaičio svajonė? Atsakymai – pokalbyje!

Komentarai

komentarai(-ų)