„Mes Kitokie“ — „Auksinio mikrofono“ nugalėtojais tapo Uosis ir Saulė

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Birželio 1-osios dienos ketvirtadienį, vaikų gynimo dieną, radijo stoties “FM99” langai tiesiogine to žodžio prasme byrėjo į šukes, kadangi tądien patys stipriausi konkurso dalyviai susikovė “Auksinio mikrofono” finale!

Saulė ir Uosis, grupė „Jazz Do It“ bei Vakaris ir Lukrecija

 

Grupė “Jazz do it”, Lukrecija Kliučinskaitė ir Vakaris Žiūkas bei Saulė Blažaitytė ir Uosis Galkevičius – trys finalistai nuėjo tikrai nemažą kelią, tačiau tik vienas iš jų galėjo pelnyti nugalėtojų titulą ir laimėti profesionalų įrašą profesionalioje studijoje. Šiais metais sėkmė nusišypsojo duetui Saulei Blažaitytei ir Uosiui Galkevičiui. Jie su daina “When we were on fire” įveikė kitus finale pasirodžiusius dalyvius ir laimėjo konkursą. Antrieji liko grupė “Jazz do it”, finalui pasirinkę Amy Winehouse dainą “Valerie”, o į konkursą sugrąžintas duetas Vakaris ir Lukrecija pergalę bandė pasiekti dainuodami Ed Sheeran singlą “Castle on the hill”.

 

Be prizų neliko nei vienas “Auksinio mikrofono” finalistas. Projektas “FLAYA” visiems trims finalo dalyviams įsteigė prizą – video klipo nufilmavimą.

Komentarai

komentarai(-ų)