„Mes Kitokie“ – Ignas Lelys: „Mokykloje buvau niekas“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – jaunimo laidoje „Mes Kitokie“!

 

Šįvakar laidoje  bendravome su radijo stoties Zip FM laidos „Taškai“ vedėju Ignu Leliu. Vaikinas ne tik veda laidas, bet ir kartu su savo kolega Deividu Bendžiumi  skleidžia pozityvą socialiniuose tinkluose. Kaip klaipėdietis tapo tuo, kuo yra dabar? „Reikia būti ten, kur nori būti, ir bendrauti su tais žmonėmis, kurie veikia toje srityje, –  tada pasieksi to, ko nori“, – sako Ignas.

 Kalbėdamas apie mokyklą, vaikinas paatvirauja, kad tuomet buvo perdėtai pasikėlęs: „Jaučiausi kažkas, bet buvau niekas“. Charizmatiškas pašnekovas teigia, jog mažai mokėsi, konfliktavo su mokytojais, tačiau dėl to gailisi. Igno manymu, radistai Jonas ir Rolandas atvedė jį į tobulėjimo kelią. „Radistai išmokė ne tik valdyti socialinius tinklus ir vesti laidą, bet ir bendrauti su žmonėmis“  Pasak pašnekovo, jis viską pradėjo nuo nulio, o radistai jam visapusiškai padėjo.

 

Kaip dėmesį mėgstantis Ignas reaguoja į neigiamus komentarus? Pašnekovas sako, jog anksčiau jam buvo skaudu, o dabar jis į juos nereaguoja. „Kuo mažiau kreipi dėmesį, tuo mažiau jų ir atsiranda“, – sako vaikinas. Kokio klausimo Ignas niekada nenorėtų gauti – klausykitės pokalbyje!

Komentarai

komentarai(-ų)