,,Mes Kitokie” – keliautoja Aurelija Griciūtė: ,,Į Šiaurės Korėją vykau traukiniu“

 

 

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Ketvirtadienį laidoje Simona Balkauskaitė bendravo su keliautoja Aurelija Griciūte, kuri apsilankė Šiaurės Korėjoje. Ji papasakojo apie tai, kaip vyko į Šiaurės Korėją, ką ten pamatė, kas ją šokiravo bei ko iš jos reikalavo.

Pokalbio metu pašnekovė teigė, kad labai baiminosi dėl nuotraukų, kurias vežėsi iš Pietų Korėjos bei papasakojo apie kratą kirtus Šiaurės Korėjos sieną. Patikrino viską – pasą, bilietą, mobilųjį, kitus elektroninius prietaisus, netgi literatūrą, kurią su savimi vežėsi! Taip pat keliaujant po šalį patarė apsirengti kuo paprasčiau, kad neišsiskirtų iš ten gyvenančių žmonių.

Daugiau apie Šiaurės Korėją, jos gyventojus ir Aurelijos nuotykius – klausykitės pokalbyje! O norintiems dar daugiau sužinoti apie šią šalį rekomenduojame pasižiūrėti keliautojos nuotraukų albumą iš Šiaurės Korėjos: https://www.facebook.com/aurelija.griciute.9/media_set?set=a.10154569388562596.1073741841.575002595&type=3

 

Komentarai

komentarai(-ų)