„Mes Kitokie“ – Laurynas Zmejauskas: „Man reikia panelės“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – jaunimo laidoje „Mes Kitokie“!

 

Laurynas Zmejauskas

Šiandien laidoje bendravome su audiovizualinės kūrybos studentu Laurynu Zmejausku. Mokykloje pasisiūlęs nufilmuoti video klasei, vaikinas atrado savo aistrą filmavimui ir jau tada suprato, kad rinksis būtent šias studijas

Šiuo metu Laurynas kuria baigiamąjį studijų darbą – filmuką apie studentišką gyvenimą realybės šou forma. „Noriu prisiliesti prie studentiško gyvenimo, jo stereotipų“, – apie savo siužeto pasirinkimą pasakoja pašnekovas. Pasak Lauryno, jis darbus kuria ne tam, kad patiktų dėstytojam, o tam, kad realizuotų savo idėjas socialinėse medijose.

Lauryno slapyvardis – Safas. Iš kur kilo šis pseudonimas? „Atsiradimo istorija keista“, – sako iš Kupiškio kilęs jaunuolis. Jam patiko vienas loginis žaidimas „Ufas“, tad jo įkvėptas vaikinas kitame internetiniame žaidime pasivadino būtent „Ufu“. Vėliau patobulinęs pradinį slapyvardžio variantą Laurynas tapo Safu. Dar ir dabar daugelis gerbėjų studentą vadina ne vardu, o pseudonimu.

Dar ir dabar daugelis gerbėjų studentą vadina ne vardu, o pseudonimu – Safu

Kartu su kitu humoristinių filmukų kūrėju Omantu Jokubaičiu dirbantis Laurynas džiaugiasi, jog gali kurti savo veikėjo charakterį. Pasakodamas apie kūrybinį procesą, vaikinas paatvirauja, jog sėkmingiausi video gimsta ekspromtu. Ko reikia, kad filmukas būtų populiarus socialiniuose tinkluose? Kokie Lauryno ateities planai? Klausykitės pokalbyje!

Draugas neturintis nuomonės.Aktoriai: Laurynas Safas Omantas JokubaitisOperatorius: Karolis Baltrūnas

Posted by Omantas Jokubaitis on 2017 m. balandžio 9 d.

Komentarai

komentarai(-ų)