„Mes Kitokie“ – projekto „FLAYA“ vadovė Marija Šadurskaitė kviečia nemokamai filmuoti video klipą!

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Marija Šadurskaitė (Lunaria Photography Wonderland nuotr.)

Laidoje bendravome su projekto „FLAYA“ vadove Marija Šadurskaite. Apie apie savo užsiėmimą pašnekovė sako: „Tai yra mano ir mano draugų bendras projektas. Mes filmuojame gyvai grojančius atlikėjus, muzikantus ir tai darome visiškai nemokamai!”. Mergina neslėpia, kad norint turėti gerą rezultatą, reikia paaukoti visą dieną. „Kūrybinis procesas prasideda dar anksčiau. Aš visada su atlikėju apgalvoju jo dainą ir idėją, ką mes norim ta daina parodyti ir pasakyti, o po to  iškart pradedame rūpintis dekoracijomis ir aplinka“. Marija teigia, kad ilgiausiai teko filmuoti keturias valandas, o pati kūrybinio proceso trukmė priklauso nuo  muzikantų skaičiaus.

Be šios veiklos, mergina studijuoja kūrybos komunikaciją  ir labai tuo džiaugiasi. „Aš pasirinkau šią specialybę, nes visada buvau labai universalus žmogus, dariau visko labai daug ir nelabai žinojau, kokią sritį tiksliai noriu pasirinkti, todėl pagalvojau, kad ten atėjus turėsiu visko po truputį.“ Kokia yra Marijos svajonių Lietuva? Ko reikia norint turėti nuosavą savo įrašų studiją? Atsakymus rasi pokalbyje!

Komentarai

komentarai(-ų)