„Mes Kitokie“ – rašytojas Danielius Goriunovas: „Iššūkius reikia keltis savo noru“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Laidoje šnekučiavomės su rašytoju, iššūkių fanatiku Danieliumi Goriunovu. Pašnekovas pasakojo, jog rašyti prieš kelis metus, bandydamas sukurti novelę. Nors novelės vaikinas neparašė, po dviejų metų ėmėsi rašyti blogą, po kurio atsirado internetinis tinklaraštis „Debesyla“.

Debesyla (2)

Internetinio tinklaraščio „Debesyla“ komanda

Pokalbio metu Danielius sakė, jog jo kūryboje nagrinėjamos 4 temos: gyvenimo krypties atradimas, tikslų išsikėlimas ir jų siekimas, iššūkių prasmė ir jų įveikimas, laimės paieškos. Pasak pašnekovo, „Debesylos“ tikslas – skleisti pozityvumą ir įrodyti, jog jei tik nori pokyčių – judėk pirmyn, nes tu gali!

Livitos Žvaliauskaitės

Danielius Goriunovas (Livitos Žvaliauskaitės nuotr.)

Rašytojas yra pamišęs iššūkių mėgėjas, nes mano, jog  jie padeda augti bei mokytis. Vienas labiausiai ryžto reikalaujantis Danieliaus iššūkis buvo ištisą mėnesį keltis ketvirtą valandą ryto. Pašnekovas džiaugiasi pabandęs susidoroti  su šia užduotimi, tačiau teigia, jog antrą kartą nebandys: „Daugiau, manau, kad nekartosiu.“

Kokie iššūkiai Danieliaus laukia ateityje, ką jis žada veikti Alytuje bei kaip mintyse piešia savo senatvę – pokalbyje!

Komentarai

komentarai(-ų)